Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Play áruházban hogyan tudom...

Play áruházban hogyan tudom beállítani azt hogy az összes alkalmazást automatikusan frissítse?

Figyelt kérdés
Sajnos manapság már 1 alkalmazást sem frissit automatikusan. Régen szinte mindet frissítette. Azt tudom, hogy 1-esével be lehet minden alkalmazásnál állítani de nekem sok minden van telepítve ezért rengeteg időt venne igénybe. Szóval hogyan lehet 1 lehetőséggel az összes automatikus frissítését bekapcsolni?

2021. szept. 13. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
#40 én meg azt is elmondtam, hogy ezt azóta tudom, amióta okostelefonom van!!! Ez alap dolog. De nem ez volt a kérdés! Öcsém ennyi értetlen embert 1 helyen, 1 nagyon egyszerű kérdést nem tudnak megérteni...
2021. okt. 13. 18:58
 42/83 anonim ***** válasza:
71%

figyelj, én nem fogok itt veled oldalakon keresztül szórakozni azért, mert értetlen vagy. elmondtam kétszer is hogy hogyan kell, erre te meg visszakanyarodsz az eredeti kérdésre amire szintén többször válaszoltam.

oldd meg ahogy akarod, ha ennyire van időd.

2021. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
Nem is kell szórakozni! Nem én vagyok az értetlen! Hanem azok akik nem értik a kérdést!
2021. okt. 13. 20:32
 44/83 anonim ***** válasza:
17%
Olyan izék vagytok, nem lehet minden kérdező értelmes. Ma ez jutott. Hátha holnap lesz jobb.
2021. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:
Sikerült beállítani egyesével azt, hogy az összes alkalmazást automatikusan frissítse. Mégse frissít egyet sem automatikusan. Miért???
2021. dec. 5. 15:30
 46/83 anonim ***** válasza:
Korábban írták már, hogy automatikusan frissíteni fog, csak nem azonnal. Neked az a bajod, hogy megnyitod a Playt és azt látod, hogy jelez frissíthető appokat.
2021. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 A kérdező kommentje:
Leírás mi bajom. Miután egyesével beállítottam az automatikus frissítést 2 Samsung telefonomon így sem frissíti automatikusan egyik sem.
2021. dec. 14. 12:49
 48/83 anonim ***** válasza:

Várj egy hetet vele és utána nézz rá, hogy frissített-e. Nem tudom pontosan mi szerint ütemez, de szerintem tétlen állapotban csinálja a frissítéseket.


Egy másik lehetőség az, hogy tényleg nem frissítés egyáltalán soha, mert valami bezárja a háttérben futó alkalmazást. A Samsungokat nem ismerem, de ha van rajta valamilyen tisztító vagy optimalizáló alkalmazás, akkor azt próbáld meg letiltani ideiglenesen, hátha az lövi ki.

2021. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:
Már több mint 1 hónapja történt mindez. Nem kell várni... semmi sem zárja be a háttérben futókat egyik telefonon sem.
2021. dec. 14. 20:44
 50/83 anonim ***** válasza:
84%
Akkor sajnos magadra maradtál a problémáddal. :)
2021. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!