Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkre mehet a kijelző ha a...

Tönkre mehet a kijelző ha a játék nem tölti ki teljesen a képernyőt?

Figyelt kérdés
Üdv, szeretek játszani telón, ezért is van 1 viszonylag jobb normálisabb telefonom. Azt kérdezném ha a játék nem tölti ki teljesen a kijelzőt, hanem a kimaradó rész, fekete vagy szürkés marad, akkor kell aggódnom, hogy tönkremegy a kijelző, vagy nem számít? Lehet buta kérdés de nem értek hozzá, és azért 1 több 10 ezres készüléket féltek, de sajnos sok játéknál tapasztalom, hogy vagy alul vagy felül nem teljesen tölti ki a képet, gondolom mert nagy a kijelző. (LG K51S) SzóvaL NEM BAJ HA ÍGY JÁTSZOM? Megjegyezném azért nem órákig játszok egyszerre 1 huzamba sokat, tehát kb egy huzamba 15-20percig van így a kijelző. köszi.
2021. szept. 15. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tönkremenni.
2021. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja se lesz. Ha oled akkor legalább az a rész nem is fogyaszt és nem használódik. Ha LCD akkor meg mindegy.
2021. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es nem tudom milyen kijelző nem értek ehhez, meg írtam a típust, megnézheti aki ért ehhez. köszi


1-es is köszi Akkor nem kell ettől félnem? Vannak játékok amikkel kimondottan szeretnék játszani , de a fél képernyő kb üres, és féltem..

2021. szept. 15. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha kikapcsolod a telefont akkor is fekete a kép azt nem megy tönkre
2021. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az más...
2021. szept. 16. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Akkor jó
2021. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem attól.
2021. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 hanem mitől?
2021. szept. 18. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Az OLED kijelzők nagyon hosszú idő alatt "beégnek", azaz pl. egy olyan képrészlet, ami állandóan ugyanott van rajtuk, elváltoztatja a pixelek színeit. Ha 1-2 éve használsz egy OLED kijelzős telefont, és sokat van bekapcsolva a kijelzője, látható, hogy egyes részeken kicsit más színű a kép, ha pl. egy egyszínű szürke valamit nézel rajta. Ez a technológia velejárója. Nekem pl. a WIFI és a többi ikon a felső sorban már mindig látszik halványan. De attól, hogy néha játszol kicsit, semmi félnivalód nincs, előbb kell új telefont venned az elavulás miatt, mint hogy ez ártson neki.
2021. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!