Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Melyiket...

Melyik a jobb? Melyiket válasszam? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Sony Xperia J vagy Sola???

Melyik a jobb? Van valakinek valami tapasztalata?

mobilarena.hu-n elolvastam mind a kettőnek a jellemzését és most nem tudom melyik legyen, telenornál ugyanabban az árban van mind a kettő, csak tényleg nem tudom


valaki esetleg tudna véleményt mondani vagy az is jó, ha linkeltek valami jobb oldalt ahol nem csak a negatív dolgait írják le a telónak


köszönök előre is a segítséget!



2012. nov. 13. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

" ahol nem csak a negatív dolgait írják le"


Említenek más készüléket is helyette,pl.az "U" vagy az Ace2.

2012. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xperia Sola, a J csak egymagos!!!
2012. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek: ezt a kettőt néztem ki, mert ennyit vagyok hajlandó áldozni telefonra. Nem értem, mért adna ki a Sony olyan telefont (Xperia J) amiről arénások csak rosszat írnak, valami azért nem stimmel...


másodiknak: nem nagyon számít és szerintem semmi jelentősége hogy 1 vagy 2 magos, nem egy honvédségi harci tervet megrajzoló programot akarok rajta futtatni, csak pár kisebb játékot na meg a net


lényeg h melyik a jobb nem processzor szempontból? van-e valakinek a 2 teló közül valamelyik és melyik milyen, milyen használni? mik a tapasztalatok, vélemények?

2012. nov. 14. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nem számít a processzor, akkor miben méred azt, hogy melyik a jobb? A két mag igen is számít, és ezért a sola az sokkal jobb telefon, és nem tud a sony sem minden telefont tökéletesen megcsinálni, a j egy melléfogás, addig, amíg nem megy le az ára 40000 körülre.
2012. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!