Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 18 és 60 éves életkor között...

18 és 60 éves életkor között van tudomásotok olyan emberről akinek még a hagyományos nyomógombos telefonja van? Mi lehet az oka annak, hogy még nem váltott át okostelefonra?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést úgy tetted fel, mitha valami különös embertipus lenne az, aki nem használ okostelefont. Hidd el kérdező, a te kis világodon kívül még nagyon változatos a kép.
2021. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Már évekkel ezelőtt váltottam okostelefonra.

Amióta megvan, minden hívás indításnál és fogadásnál elátkozom az android rendszer megalkotóinak minden felmenőit.


Viszont meghagytam még a régi nyomógombos telefonomat is.

Hogy miért?

-Használhatom USB-microSD kártyaolvasónak.

-Vagy akár mp3 lejátszónak.

-Vagy diktafonnak, hangrögzítőnek.

-Rádiónak. (Bár azt nem tudom, hogy működik-e még.)

-Van benne egy 5 megapixeles kamera, ami néha jól tud jönni.

És nem húzza le a zsebemet. És nem kell félnem, hogy eltörik a kijelzője.

2021. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

9-nek.

Nagyon ismerős amit írtál, és igazad van. Bosszantó nagyon, hogy sokan nem tudnak leszakadni a telefonról. Én ezért is vezettem be ( sikerrel), hogy nálam az étkező asztalnál Tilos a telefont elővenni. 4 gyerekem van akiknél eleinte nehéz volt a telefont kiszakítani a kezükből. De a " ha előveszed a mosogatógéppe teszem, elmosom" fenyegetés bevált. Már senki nem veszi elő, így végre lehet beszélgetni. Ha jönnek a barátaik már ők is tudják a szabályt. A vicc, hogy ez csak az étkezés idejére szól, de mégis mindenki az előszobában található üvegtálcába teszi rögtön a telefonját. Az üvegtál egyébként kulcstartónak van kirakva, csak sosem rakjuk bele a kulcsot..:) Nagy előny, hogy végre újra előkerültek a társasjátékok, végre tudunk, tudnak beszélgetni egymással.

2021. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Keresztanyam 55. Nem érdekli, telefonal csak rajta. Rendmanias inkabb, nyomogatas helyett feszt porol, pókhálóz, vasal, akarmi..

Szkajpot, netezest elintezi laptopon.


Rajta kívül egy idióta hippi ismerosom, akinek semmilyen elektromos dolga nincs. Tv se. Radio az autojaban, es ennyi...

2021. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy nyomógombos is az okos mellé :D

Nokia 6303 :)

2021. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem
2023. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!