Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 Mini vagy Iphone 13...

Iphone 12 Mini vagy Iphone 13 Mini lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem a 13 mini színei elég gyatrák de a pink nagyon tetszik. Viszont a 12 miniben több szín van ami megfogott mint a mentazöld meg a lila. Nekem a színválaszték is fontos így ezért is megjegyzem. De a 13 miniben van még 512 gb is ami árban nem sokkal tér el a 256 gb-től így akkor már veszem a több tárhelyeset, mert nekem nagyon hamar betelik a tárhely és ez mindig gond volt. Ki is fogom használni úgy érzem. Nos eddig ezeket a különbségeket észleltem de hátha itt valaki jobban tud dolgokat nálam. Mindenképp a mini verziót szeretném és iphonet. A színben meg az nem megoldás nekem, hogy "raksz rá egy tokot úgy se látszik"...figyu, nem véletlen gondolkozok a színén, mert tetszik de nem azért veszek egy telefont aminek szép színe van hogy ne gyönyörködjek benne és rádobjak egy tokot. Szóval ezért is gondolkozom mert a 13 mini színeit igaz élőben nem láttam ahogy a 12 miniét se de képeken hát gyatrák nekem kivéve a pinket, de jó lett volna ha intenzívebb pink lenne. Mi különbség van még e 2 mobil között? istyle oldalon láttam amúgy a dolgokat.

Meg az akksi érdekelne, hogy melyikben jobb?

Megjegyzés: Azok akik nem szeretik az iphonet, vagy vitatkozni, provokálni akarnak emiatt vagy olyat írnak hogy "egyik se mert az ájfon sz.r" stb stílusú kommentárokat kérem meg se tegyék, hidegen fog hagyni, lapozzatok tovább.Még ha viccből vagy direkt is írnál akkor se fogok rá reagálni így fölösleges. Viszont a hasznos és lényegre törő válaszokat felpontozom!



2021. szept. 15. 18:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
13 mini
2021. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szeretném ha leírnátok azért, hogy miért pont az a jobb amit írtok, mert ennyivel nem vagyok kisegítve. :)

Köszönöm.

2021. szept. 15. 19:12
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert ugyanannyiba kerül a 128 gigás 13 és 12 mini
2021. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én nem pont a 128 gb-set szemeltem ki hanem a 256-osat és utána láttam hogy a 13 miniben már van 512 is.
2021. szept. 15. 19:44
 5/24 A kérdező kommentje:
elolvastad amiket írtam amúgy? vagy csak a cím alapján válaszolsz?
2021. szept. 15. 19:51
 6/24 anonim válasza:
57%
Szerintem a 13 mini a gb miatt és tök mindegy a színe ha teszel rá mondjunk tokot és akkor nem látszik.
2021. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6.direkt írtam ezt is...hogy ez miért nem opció! nyilván nem olyan tokot akarok rátenni hogy ne lássam a színet se hanem átlászót...
2021. szept. 15. 20:05
 8/24 A kérdező kommentje:
és nem tök mindegy a színe, mert nekem tetszenek a színei csak nehéz dönteni hogy melyik is tetszik jobban...
2021. szept. 15. 20:05
 9/24 A kérdező kommentje:
De látom nem olvassátok a megjegyzésemet, mert ezeket is mind leírtam benne de fölöslegesen írtam akkor. Színt is kitárgyaltam meg a tárhelyet is de másokat írtok. :(
2021. szept. 15. 20:06
 10/24 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
58%

Édesem, őszintén... Tényleg a gyakoriról kérsz tanácsokat, hogy egy többszázezres készüléket milyen színben vegyél meg? Vagy éppen melyiket vedd meg?

Azért ennél életrevalóbbnak kell lenni... Vedd meg azt, amelyik neked tetszik. Az új verziót valószínűleg tovább támogatják. Bár ha egy év múlva megint lecseréled, akkor ez lényegtelen. Nem ismerem a szokásaidat.

2021. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!