Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon márka a "jobb"?Xiaomi vagy Samsung vagy a Huawei?FONTOS!!!

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek melyik telefon márka jobb?

2021. szept. 16. 12:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

"XIAOMI veri mindet."


Nem érdekel h mit ver,én nem vásárolok kommunista diktatúrából aminek a lényege az európai piac tönkretétele a kínai dömpingárukkal!

2021. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

Szájomi nem veri bár mennyire is tetszik vagy sem.

Egyetértek azzal hogy kommunista diktatúra előrenyomulását nem támogatom egyrészt. Tehát gomba konzervet se veszek ami médin csájna.

De ha a telefont nézzük önmagában akkor valóban sok modell felnőtt a feladathoz. Verni nem veri a piacot. Középkategóriában 100-120 ig nagyon erős versenyző, mert a telefonerdőtől nem lehet kilátni 5k lépésenként van egy majdnem ugyan olyan.

Samsung nem csak nem gyártat kínában, hanem azért egy elismert márka sok szegmensben és nem támogatja kína előlre törését még akkor is így van ha használ kínai akkukat.


Meg hát meg lehet nézni milyen alakatrészekből építkezik egy Kínai meg egy Koreai telefon. Nem nem ugyanazokat használják. Pláne egy Sony aki Japánban is gyártja a telefonokat. Nem véletlenül van hogy a Szajomi l Poco és a Redmi 2 éves életciklusra van tervezve. Nekem eddig 2 ből 2 csak ennyit vagy ennyit se élt.


Tehát ha a termékeket nézzük önmagában akkor sok költség hatékony, és elég jók igen.


Csak azért nem hunyok a Kínai hegemónia felett szemet hogy pillanatig olcsóbban jöjjek ki. Aztán ha megveszik a munkahelyemet akkor majd közlik hogy vagy fele a fizetés vagy mehetek isten hírével, ja és hát a munka idő hivatalosan marad de inkább a 12 óra az elvárt. Szabadság meg Hétvégén van. Ha éppen nem rendelnek be, mérnökként a sorra. Úgy hogy eljöttem inkább.

Pláne jó ez amióta 2017 ben a kínai kommunista párt által hozott törvényben kötelezik az összes céget hogy a kormány ott és úgy nyúl bele a cég minden ügyébe ahogy akar.

Részben ennek a veszélynek a felismerése miatt döntöttek úgy hogy a Xiaominál a telefonjaik nagy részét inkább Indiában gyártják, és nem kínában. Ez ad egy áll biztonságérzetet a kormány nyomulásával szemben. Mert amíg az iPhone gyártásába üzleti dolgaiban semmilyen szinten nem szólhatnak bele a Xiaomi esetében nem így van. Huawei is a hálózatos dolgai miatt bukott meg nem a telefonok miatt. Ezért van hogy egyre több cég hozza el onnan a gyártását. És mivel Indiával nem puszipajtások hogy finoman fogalmazzak így aki teheti áttelepíti Indiába a gyártását, ami még olcsóbb mint a kínai, bár a minőség jobban ingadozik.

2021. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez már többedik ugyanolyan kérdésed. Van valami szándékod, konkrét kinézett készülékek, amik között vacillálsz, vagy csak trollkodsz?
2021. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 Szia telefon vásárlás elött vagyok és én kétszer raktam fel a kérdést mert az előzőt rosszul fogalmaztam meg.Eszem ágában sincs trollkodni.Sok mindent hallottam már ezekről a márkákról(rosszat és jót egy aránt )és ezért inkább rá kérdeztem a tapasztalatokra.További szép napot
2021. szept. 16. 15:51
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Én nem mások tapasztalata vagy dicsérete alapján választottam telefonom hanem amilyen nekem tetszik Xiaomi soha többet 1 volt gyereknek de 2 év után teljesen tönkre ment,

Huawei nincs GMS így kizártam

Samsung,lehetett volna még de amit rendeltem ,Samsung telefont azt a rendelést törölték ,pixel telefonok ami tetszett volna az anyagilag nem fért bele .igy lett Motorola ONE telefonom nekem teljesen megfelel mivel tiszta Android van rajta.

2021. szept. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mennyi ideje használod?
2021. szept. 17. 08:41
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
1,5 éve használom,de a nagyfiamnak is Motorola telefonja van ,1 éves és semmi baja,a kisebbik fiamnak is az van Motorola g30 és semmi baja .
2021. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A Xiaomi egy rakás szar. Nekem is van, egy MI 11. Kb 2 hónapig használtam (vagyis próbáltam), de egyszerűen kezelhetetlen a felület, ráadásul kötekedik is a frissítések elvégzése miatt. Beszórtam a fiókba, és az előző 3 éves Huawei-t használom jelenleg is. Eltekintve attól, hogy már érezhetőbben merül, sokkal kezelhetőbb telefon a mai napig.
2022. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!