Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 6-osom folyton...

Az iphone 6-osom folyton belassul/felforrósodik/kilép az alkalmazásokból, mindenképp vigyem szervizbe, vagy ennek a telefonnak már lőttek?

Figyelt kérdés
féléve vettem meg használtan, de már most ilyen problémák jönnek fel. A tárhelyem rendben van, csak pár alkalmazáson van, és csak pár (78) képem illetve egy videóm. Ezen kívül nem jut eszembe más olyan tényező ami oka lenne ezeknek a dolgoknak.

2021. szept. 17. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Mik azok az appok amik fent vannak?

Mikor volt visszaállítva gyári állapotba?

2021. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eljárt már rég felette az idő.
2021. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Pedig itt írták hogy az iPhone nem lassul.
2021. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az akksi milyen állapotban van? Lehet, ildomos lenne cserélni.
2021. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
3-as! Természetesen lassulnak. Csak az Iphone-nak 3szor annyi év kell hozzá, mint egy androidnak.
2021. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lassulás ráadásúl akksi állapot függő. Egy régi készüléken is jelentőset tud dobni egy új akksi.
2021. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A telefon kb 7 éve jelent meg. Attól, hogy te most vetted, valaki már minimum három évet használta (3 éve nem árulják boltban szerintem). Már nem kap nagyfrissítéseket és az akku is elavult lehet. Legközelebb alaposan járj utána milyen készüléket veszel, mert az ilyen vásárlásokból születnek a szar ájfón kijelentések.
2021. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy akku csere mindenképp segíthet. iPhone 7nél volt hasonló problémám, egy akku csere kellett volna csak neki és minden rendben lett volna, de végül inkább lecseréltem újabbra mert szinte 3 évig használtam és már magát a telefont is elavultnak tartottam:D
2021. szept. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!