Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most hogy kijott az iPhone 13...

Most hogy kijott az iPhone 13 a gazdag emberek elkezdik osszetorni a meglevo telefonjaikat, hogy valthassanak?

Figyelt kérdés

A munkaban a fonok gyerek elkezdte dobalni az iphone 11 pro max telefonjat, aztan leesett nekem hogy kijott az uj iphone, es igy ertheto hogy a meglevot tropara kell vagni hogy lehessen venni az ujat


mondjuk az is meger egy miset hogy a ceges munkaeszkoznek vett regi (1 eves) iphone xs max a karbantartonal landolt 100e forintert


mondjuk kicsit nekem is fajt h tavaly vettem a 2019es ipad minit es most meg kihoztak az ujat amin latszik h uj fajta


szerintem azert vartak ennyit a dizajn valtassal mert mostanra engedhette meg maganak eleg ember h vehessen ipadet es dizajn valtassal lehet egy csapasra elavultta tenni a meglevot


2021. szept. 18. 18:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%
🍎💩
2021. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

ipad igazabol jo youtubeon nezni videokat, arra hasznalom kb


vagyis meg arra sem teljesen jo mert alul van a hangszoro es sokszor takarasba kerul


sokkal jobb ha elol van a hangszoro! a telefonokon is

2021. szept. 18. 18:53
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, egy példa alapján általánosítasz? Ehhez nem gazdagnak kell lenni, hanem hülyének. Normális ember nem töri össze a telefonját, főleg ha az drága prémium modell, hiába jön ki új (egy hét múlva!).
2021. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd akkor headsettel. Hova tennék elöl?
2021. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

pedig sok penzes ismerosom ezt csinalja


foleg a kitartott felesegek, elettarsak


a fonok gyerek noje is elkezdte a rinyat h "nem kuldi el az uzenetetek az iPhome(tm)" de erdekes....eddig elkuldte


de a ceg penzere majd megveszik ugyis


mint ahogy az apple watcheket is....elkezdi a fonok gyerek h kiszaradt a ragaszto az elso generacios apple watchejaba es lehullott az elolap


MILYEN erdekes h pont akkor amikor kijott az uj modell

2021. szept. 18. 18:57
 6/25 A kérdező kommentje:

hova tennek elol? mondjuk rezgesse a kepernyot


vagy szo szerint elore


pixel telefonokon is ugy volt regen es maga az aldas h elol van mert mindig hallani jol


laptopban is utalom amikor lefele sugaroz a hangszoro vagy egyeb ortoped helyre

2021. szept. 18. 18:58
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, talán vannak is ilyen gamer-telefonok. Másoknak lehet, hogy a vékonyabb keret fontosabb.

Úgy látszik, nincsenek pénzes ismerőseim. Érdekes emberek...

2021. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

A Samsung és Huawei csúcskatis még mindig drágább mint az Apple, sőt mondj olyan céget aki 6 évig is frissíti az operációs rendszert.


Apple-en kívűl

2021. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

de vannak csori emberek is akiknek nem telik csucskatis telora


persze nem a mekos dolgozok mert nekik altalaban legujabb ifoj van mindig


nekem is egy ocska pixel 2 van csak


<sent from my outdated ipad mini 5>

2021. szept. 18. 19:39
 10/25 A kérdező kommentje:
de kuldhettek vna a ceges iphone xr-rol is :(
2021. szept. 18. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!