Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell Aliexpressen...

XxLiaxx21 kérdése:

Hogyan kell Aliexpressen visszaigényelni a pénzt?

Figyelt kérdés

Több mint 3 hónapja várok a csomagjaimra, felvettem az eladóval a kontaktot, de azt mondta hogy valószínű elkeveredett. Megnyitottam az Open Dispute-t de azt írja ki hogy : Disputes can only be opened up to 15 days after you have confirmed receving your items.

Valakinek volt már hasonló eset?


2021. szept. 19. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Átlépted már a szállítási határidőt? Gondolom, igen, mert 3 hónap ritkán szokott lenni.

Jelöld azt, hogy nem érkezett meg a csomag, és kérd vissza a pénzt. Eladóval nem érdemes leállni vitatkozni.

2021. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne az eladóval beszélgess, azzal nem mész semmire.
2021. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Segítene valaki hogy tudom visszaigényelni?
2021. szept. 19. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja, hogy megerősítetted, hogy megkaptad, ezután lehet még 15 napig reklamálni.

Ha ez így van, akkor sehogy, már pedig az ali rendszere ilyenben ritkán téved.


Alin a buyer protection 75 nap, ezután lezáródik a rendelés, automatikusan úgy veszi a rendszer, hogy megkaptad, csak elfeledkeztél ezt megerősíteni.

Ezután van 15 napod még reklamálni.


Ha te 90 napja vársz a csomagjaidra, akkor valószínűleg nem figyeltél kicsúsztál a határidőkből. Így jártál.

2021. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Köszi. Reklamálni esetleg hol tudok?
2021. szept. 20. 00:30
 6/8 anonim ***** válasza:
már sehol 😃
2021. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Legközelebb ilyenekre oda figyelek inkább. 😁

2021. szept. 20. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, jártam én is már így... 😂
2021. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!