Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek rendeljem le a...

Szerintetek rendeljem le a iphone11et vagy 1-2 het ,mulva jelentosen csokkeni fog az ara?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
A jósnők a másik oldalon vannak 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem valószínű, hogy csak úgy elkezdene csökkenni az ára.

Vedd meg, ha szeretnél egy ilyet.

2021. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szirty ***** válasza:
89%

Rendeld inkább FEL!

Olyat kevesebben csinálnak!

2021. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog csökkeni, főleg 1-2 hét alatt nem.
2021. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Láttál már olyat hogy Iphone-nak vagy más újként árusított telefonnak(vagy bármilyen más technikai eszköznek/járműnek)"jelentősen" csökkent az ára csak mert megjelent egy újabb típus?
2021. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelentősen nem fog

Ha csökkentette volna az Apple az árát jelentősen, akkor azt most 17-én tette volna meg a 13-as széria bevezetésekor.

2021. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

boltban, újonnan nem valószínű, hogy csökkenni fog az ára. akkor csökkenne az ára, hogyha hatalmas készletektől kéne minél gyorsabban megszabadulni, de az iPhone mindegyik verziója nagyon népszerű és drágán is el lehet adni. általában nagyobb a kereslet rá, mint amennyit szállítani tudnak - főleg az újakból, így akinek az új nem jön elég gyorsan, az el fogja vinni a régebbit hasonló áron is, nem kell leakciózni.


a használt piaci ára csökkenhet majd attól, hogyha sokan megeszik az újat és ezért szabadulni akarnak majd a régitől, de ez majd csak azután lesz érezhető, ha már elérhető lesz a 13-as (hét végétől). ha megnő a használt piacon eladásra váró készülékek száma, attól le fog majd esni valamennyire az árát. viszont, ha mindenki magas áron akarja eladni és inkább megtartja, minthogy engedjen az árából, akkor ez a csökkenés is lassú lesz. illetve nem trend szinten fog leesni az általános ára, hanem a magas áru készülékek közt néha lesz egy-egy olcsóbb, amikor valaki gyorsan túl akar adni rajta és inkább enged.

2021. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
80%
Jelentősen tényleg nem fog csökkenni. Tavaly én is vártam a 12 kiadására, meg aztán még 3 hetet kb, gondoltam addigra már tuti csökkentik a 11-es árát, hát nem így történt. Az eladó csávó mondta is, hogy elég stabil áruk van.
2021. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%
Szerintem vedd meg, nem is élet az élet, ha nincs a kezedben a legújabb ifos már a megjelenése első napján. Egyszer élünk!
2021. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

"legújabb ifos"

a 11 2 éves bro... :D

2021. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!