Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont éri meg...

Melyik telefont éri meg jobban megvenni? Részletek lent

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Note 9, vagy Samsung Galaxy A52 - 8 GB rammal?
2021. szept. 22. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A52
2021. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Note 9-esem van, egy brutális erőmű. Egyik legjobb Samsung telefon. De azt mondom én is, inkább már egy A52. Nekem a Note 9-re még mindig nem jött ki az Android 11, és azért nekem kéne már. Anyám meg az A51-esen rég megkapta már. Telefonokon azért sokat számít minden egyes év, az android (és az IOS is) így van kitalálva, hogy csak új telókkal megy jól, régebbiekkel már nem, hiába voltak azok flagshipek, mint a Note 9-es is.
2021. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 23. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Note 9 már öreg, csak megfelelő áron éri meg A52 sima valamivel gyengébb de az A52 5g már ua sebességben A52s 5G meg jelentősen erősebb.
2021. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!