Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a spotify-om?

Miért nem működik a spotify-om?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja töltöttem le a spotify-t. Nem regisztráltam próbaidőre meg semmi, mert eredetileg úgy volt, hogy ingyenesen is lehet használni, csak akkor internettel. Minden jól működött, csináltam is saját lejátszási listákat, de tegnap ahogy beléptem a listába, mindegyik számba csak pár mp-re engedett belehallgatni. Kevert lejátszásban el lehetett indítani, de óránként csak hat számot ugorhattam át. Maximum úgy tudom meghallgatni amit szeretnék, hogyha beírom a címét a keresőbe, amire kidob egy lejátszási listát, amiben bennevan az adott szám. Azt szintén csak kevert lejátszásban tudom elindítani, így reménykednem kell, hogy pont azt a számot dobja ki a sok közül, amit én akarok, mert nem igazán lehet átnyomkodni, sőt, beletekerni sem. Eddig ezt lehetett. Nem értem mi történt. Valakinek hasonló? Mostantól csak fizetősen használhatom?

2021. szept. 22. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez a próbaidő lényege. Kipróbálhatod és eldöntheted, hogy tetszik vagy sem. Mégis mit gondoltál, hogy ingyen hozzáférsz ugyanahhoz a tartalomhoz, amiért mások fizetnek?
2021. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pár másodperces zene részleteknek az a lényege, hogy szerkeszteni tudd a műsorlidtád. Ha a prémium lehetőségeit akarod élvezni, fizetni kell
2021. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ingyenes amit most használsz. Csökkentett minőség 128kbit, csak előre elkészített playlistek, tiéd nem lehet. Időnként reklám és bizonyos idő alatt 6x léptethetsz csak.


Elő kell fizetni. Nem ingyenes szolgáltatás.


Ha előfizetsz megint úgy fog működni mint előtte.

2021. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most amúgy 3 hónap prémiumot adnak 1 hónap áráért. Így nagyon megéri.

És ahogy megrendelted rögtön le is mondhatod, attól a 3 hónap végéig tovább megy a prémium, csak nem fogja utána automatikusan meghosszabbítani.

2021. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt hittem, ingyenesen is lehet használni saját playlisttel de így oké értem.

Egy utolsó kérdés, ha most regisztrálok a prémiumra, és megadok bankszámlaszámot meg mindent, akkor azt a 3 hónap ingyen után lemondhatom ugye?

2021. szept. 22. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze és hármas rosszul mondja nekem is ingyenes fiókom van és van 5 saját müsörlistám
2021. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor hogy lehet hogy te tudod használni, én meg nem?
2021. szept. 23. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom
2021. szept. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!