Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan app amivel le tudom...

Van olyan app amivel le tudom mérni hogy a telefonom olyan gyors e amilyennek lennie kell?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Antutun lehet pontszámokat mérni, ha erre gondolsz.
2021. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem erre gondolok de nem értek hozzá. Az érdekel hogy tudja e a mobilom azt a sebességet amit ennek a típusnak tudnia kell vagy valami lassítja e.

Én lassúnak érzem de nem vennék másik mobilt ha valahogy ezt is lehet gyorsítani annak a törlésével ami lassitja.

2021. szept. 24. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nincs két ugyanolyan telefon ami pontosan ugyanazt a teljesítményt nyújtja

nézd át az alkalmazásokat, amit nem használsz azt töröld ki, a gyári tisztító alkalmazást is használhatod, ha van

2021. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudja azt a sebességet.

Az megint más dolog hogy te hogyan használod, milyen alkalmazások futnak, mekkora tárhely illetve memória foglaltság mellett.

Minden lassítja ha azt vesszük.

Egy teherautó is lomhább ha meg van pakolva, mégsem üresen használják.

Ha mondjuk a telód egy régebbi darab. és 1 Gb memóriája van fullon telve, nyilvánnem fog úgy hasítani mint az enyém, amiben 8 Gb menóriából 3 foglalt.

Ha rászánod az időt, mentsd le a fotókat és hasznos infókat róla, és nyomj egy gyári visszaállítást, majd csak azokat az alkalmazásokat tedd vissza, ami neked nélkülözhetetlen.

Ha nem javul, akkor vagy a használati szokásod vizsgálod felül, vagy azt, hogy szükséges-e egy új telefon a régi helyett.

2021. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy minden kell. Így inkább a legjobban lassítótól szabadulnek meg kényszerűségből. Vagy ami a legjobban falja a ramot. Ezt ki lehet valahogy mérni, megyik az? Amúgy Xiaomi redmi note pro 9. 6 giga. Azt mondják ennek gyorsnak kéne lennie.
2021. szept. 24. 17:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem speed bajnok de azért használhatónak kéne lennie . Miben jelenik meg a lassúsága ?
2021. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Használhatónak használható de sok esetben várni kell másodperceket mire az app beindul. Vagy például a GPS. És ha menet közben merül fel akkor változtatásakor nem szerencsés hogy mire megmondja merre kell menni az új irányba, már tulmentem... Vagy mikor a pötty is csak hosszú másodpercek után ugrik a helyére
2021. szept. 24. 20:35
 8/14 anonim ***** válasza:

A GPS pozíció az lehet lassú, pl Budapesten belvárosban lazán. bár nekem régi poco F1 van az majdnem a dupláját tudja cpuban de az is Budapesten néha besokall, de jobb mint párom Huawei hulyesege.


Az appok nekem jól futnak, 523 app van fenn rendszer appokkal együtt amiből 300 feletti amit én telepítettem, így eléggé elfogadható.


A muiui lanincher szokott néha szórakozni annak a cache-jet update után érdemes torolni de mást igazán nem tudok mondani.


Egyetlen akadás a Chrome-ben van neha, ha jön sok levelem és a porszivo meg a mosógép végez és az index is valami feedet akar küldeni közben vagy 10 emailom jön akkor van hogy a gyakorira ha írok megakad a kép 2-3 másodpercre :)


Én a helyedben egy cache pucolast végeznek bár nem jellemző hogy kellene.

2021. szept. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Én a helyedben egy cache pucolast végeznek bár nem jellemző hogy kellene."

Ezt hogyan kell? Nem nagyon értek hozzá. Mondtam hogy a munkám miatt rengeteg appott kell válogatnom lényegében vagy ötöt meg kell nézni újra meg újra. És mindegyiknél vesztek másodperceket akár tízet is ezt minden alkalommal egy egy perc a nap végére órákká áll össze...

2021. szept. 25. 08:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Le tudod írni miket használsz ? Kipróbálnám.


Törölni biztos van cache törlő program is de nekem angolul így néz ki:

Settings majd a Searchhoz manage apps és ott minden app fenn van ha rákattintok van clear cache menüpont.


A launchert ott kivalsztom és clear cache. Általában update után érdemes.

2021. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!