Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonra védő tok?

Iphone telefonra védő tok?

Figyelt kérdés

Ha lehet max 5000ft legyen az ára és jól védje a telefont.Tapasztalatok?

(Iphone 12)



2021. szept. 24. 16:17
 1/5 anonim válasza:
52%
Mobilfox. Pontosan nem tudom mennyi lehet 1-2 ezerrel drágább.
2021. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mobilfox tokot csak akkor vegyél h anem érdekel a minta! Az le fog kopni pár hét alatt.


Én ezt ajánlom:

[link]

Nem véd annyit mind egy mobilfoxos tank méretű rondaság, de nem is túl vékony. A spiegen tokok tökéletesen illeszkednek, jó minőségüek.

Volt sok gyári Apple tokom, azok is nagyon jók, de nem mindegy, hogy 22ezer vagy 5ezer :D

2021. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
[link] a tokok jól védenek és jó minőségűek.
2021. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Mi kínait szoktunk rendelni. Igaz ki kell várni, míg megérkezik, de semmi gond nincs velük.
2021. okt. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 E.97 válasza:

Eddig mindig a [link] rendeltem, de 2-3 hónap után max lejött a minta.

Legutóbb kb 4 hónapja a [link] vettem egyet, eddig semmi baja. A sok kínai szerintem csak pénzkidobás... Céges telefonra( xiaomi Redmi 8)-ra rendeltem egy rózsaszín szilikontokot, megfogott mindent.. 3 nap után inkább kidobtam.

2021. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!