Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik színben vennél iphone...

Melyik színben vennél iphone 12 minit ha csak ez a 2 választásod lenne?

Figyelt kérdés

-Lila

-Zöld

És miért ja és írd le, hogy milyen nemű vagy.

Akinek egyik se tetszik, vagy alapból nem iphoneos az ne írjon akkor.



2021. szept. 24. 20:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9.Ezt nem értem igazán..akkor nem veszek színest és ott van a fekete vagy fehér alap..:D nem véletlen íródott így a kérdést, mert nem tudok dönteni e 2 szín között és kíváncsi voltam ki hogy viszonyul ehhez. Nem értem sosem ezt a logikát, eleve ezek a színek tetszenek és nem veszek rá tokot hogy ne lássam :D.
2021. szept. 24. 22:55
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem nem tetszenek ezek a színek neked,de csak ez a 2 lehetőséged van xd azért írtam rá hogy tok alatt nem feltétlen látszik a színe
2021. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12.akkor legközelebb pontosabban írom :)

mindkét szín tetszik csak döntésképtelen vagyok.

2021. szept. 24. 23:06
 14/19 Morzsi007 ***** válasza:
12 éve iphone-t használok van. Csak fekete, esetleg spacegray vagy fehér, a mostani is ilyen telefonjaim voltak. Soha nem vágytam a színes mobilra. Most egy átlátszó tokom van, amiben látszik a telefon színe. Elegánsan néz ki.
2021. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%

Vegyél lilát ha még sem tetszik veszel rá zöld tokot :D


Tokot mindenképpen vegyél mert törékeny. Max átlátszó szilikont...

2021. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem is tudom minek gyartanak a feketen kivul mas szinben mobilt ugyis mindenki vesz ra olyan szinu tokot amilyet akar
2021. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

tokos amúgy is vennék rá csak átlátszót egyértelműen :D

16...hogy legyen változatosság, nem mindenki egyforma...legalább örülnél hogy van több féle választási lehetőség színekben...hülye kérdés.

2021. szept. 25. 15:15
 18/19 A kérdező kommentje:
12...Akinek egyik se tetszik, vagy alapból nem iphoneos az ne írjon akkor.
2021. szept. 25. 15:15
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem fehér iphone 12-m van,feketét akartam,mert nem szeretem a színes telefonokat.

A válaszom a zöld.

18/L

2021. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!