Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Majdnem négy éves Iphone...

Majdnem négy éves Iphone 8-ról érdemes 12 vagy 13-ra váltani? Nehéz megszokni a face ID-t?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nehéz megszokni. Mondjuk ha egyenes a kamerába nézel nyugodtan nyomkodhatod alul a "Touchid" kihűlt helyét olyan lesz majd mintha az ujjadal oldanád fel :D


Hamar megszoknál azon kívül is bármit

2021. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Egy hátránya, hogy maszkban nem működik. Ezt leszámítva sokkal kényelmesebb, mint az ujjlenyomat olvasó.
2021. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
3-4 évig szerintem bőven kiszolgál egy ilyen telefon, de 4 év után már váltani kell, belassulnak, minden baja van. Mindenképp érdemes váltani, és 4 évig megint tuti kiszolgál a 12-es és a 13-as is egyaránt. Nem hinném, hogy egy ilyen telefont nehéz lenne bárkinek is megszokni :D
2021. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
7-ről váltottam 12-re. Nekem fura volt eleinte nagyon, nyomogattam a nagy semmit is reflexből. :D de ez nagyjából 3-4 nap alatt megszokható. Maszkban nem működik, ami kicsit kiakasztó, de egyébként mostanra jobban szeretem, mint a touch id-t.
2021. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!