Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2. feketében vagy...

Iphone SE 2. feketében vagy fehérben szebb?

Figyelt kérdés
Megnéztem élőben és nagyon kényelmes nekem a fogása pedig még a 12 minit és 13 minit is fontolgattam sőt a 13 minit megnéztem de nem tetszett sok mindenben viszont az SE első látásra szerelem. Itt azért kevesebb a színválasztél de a pirosat máris kiszedtem mert nem szeretem a pirosat semmiben. Sajnos csak fekete volt kiállítva de itt nem lehet annyira csalódás úgymond ha nem látom élőben a fehéret. Feketében tök átlagos mégis klasszikus elegánsan nézett ki viszont fehérben csinosabb és nőiesebb picit. Tokot rakok majd rá de passzolót nyilván vagy átlátszót. Ki milyen színben vett ilyen mobilt és milyen nemű meg hány éves? Ezek csak érdekelnek :).

2021. szept. 28. 17:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja én 24L vagyok.
2021. szept. 28. 17:28
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
40 éves férfi vagyok és fehéret vettem, mert az volt akciós. No meg a piros, de míg a fehér és a fekete unisex, a piros az férfiaknál utoljára a 2000-es években volt elfogadott. Egyébként az eleje mindegyiknek fekete, a hátulja választható ebben a 3 színben.
2021. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ja és ha biztosra akarsz menni, akkor hivatalos viszonteladónál(vagy közvetlenül az Apple-től) vedd meg, mert különben csak bolti garancia lesz rá, nem gyártói. Hivatalos viszonteladók: Istyle, Extreme digital, Emag, Euronics, Media Markt.
2021. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2.A hátuljára gondoltam de az nem zavar ha a képernyős rész fekete nem volt feltűnő :D

persze élőben látni fogom ha már ott vagyok hogy megveszem és ha épp nincs kiállítva a fehér akkor a raktárban hátha lesz. Online is gondoltam de jobb talán élőben mert én ügyetlen vagyok a fólia felrakásához és ott talán segítenek is ebben.:) mediamarktban jártam ma.

2021. szept. 28. 17:37
 5/17 anonim ***** válasza:
A fólia nagyon hasznos. Sajnos -bár ez már a 4. iPhone-om- eddig egyetlen alkalommal sikerült úgy felrakniuk a fóliát, hogy ne jöjjön le állandóan. De én sem merném bevállalni a felrakását, nehogy légbuborékok maradjanak alatta. Az előző iPhone-ról való "átköltöztetés" során felmerültek bizonyos problémák(így lett az 5 perces műveletből egy órás), de már tudom, hogyan kell kiküszöbölni őket. Eleinte attól is tartottam, hogy ez már nem "egykezes" telefon, de arra is vannak okos megoldások.
2021. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5.amikor próbálgattam nekem kényelmes volt egy kézben sőt átértem ami fontos sőt méretileg se óriási nagy kb egy arasz és egy kicsi az én kezemben.:) aranyos sőt nem kellenek igazán extrák. én is a buborékoktól tartok de üvegfóliára gondoltam azon talán nem lesz bubi. sőt műanyag fóliát már nem is gyártanak sehol az egyik gsms srác mondta.
2021. szept. 28. 17:52
 7/17 A kérdező kommentje:
6.még annyi hogy nekem ez is egykezes mert vékony még ha hosszú is kicsit de pont megfelelő. erre nem számítottam hogy ennyire megkedvelem pedig a minik csábítottak nagyon de csalódtam sajnos azokban. :(
2021. szept. 28. 17:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Én trükközés nélkül nehezen érném el a kijelző felső részét, pedig nagy tenyerem és hosszú ujjaim vannak :) Mi okozott csalódást a minikben?
2021. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát nagyon akartam hogy tökéletes legyen de sok minden nem tetszett.

-Először is a színekben voltam odáig, a pinkre vártam de nagyon halvány lilás, bézs árnyalat viszont a többit igaz nem láttam de ez nem volt öröm.

-Másodszor a fogása, sokan írták nekem, hogy mivel szögeletes és nekem 4s volt régen ami kényelmes volt ez is az lesz de valami zavaró volt tartani. sőt a gombok is nagyon furák az SE mellett aminek nekem kényelmesebb. Nem tudom.

-Aztán nem igazán tetszett, hogy teljes képernyős sőt egy ideig ott bénáztam mert nem szoktam hozzá hogy egy iphone full képernyős (nekem volt 4s, 5s érted és azóta egy iphonet se követtem igazán), minden mellé ugrott, nem tudtam most hogy kell a főoldalra jutni persze ehhez idő kell de elsőre sok minden nem tetszett benne

-Emelett persze a rendszere fullos lehet ahogy sokan dícsérik de nekem a külső is fontos. Nem volt kényelmes nekem viszont az SE-t valahogy elsőre tudtam használni pedig annak is új menüje van de nem volt szokatlan.

Lehet hülyén gondolkodok de ha valami elsőre nehezen tetszik meg és mellette van ami elsőre akkor az a jó nekem.:)

2021. szept. 28. 18:21
 10/17 anonim ***** válasza:

Igazad van. Mindenkinek más jön be, nekem is az SE2 volt a szimpatikusabb. Pedig előtte nekem is 3,5-es méretű "almás nokiáim" voltak :)

És hiába kisebb az SE2-nél mondjuk a 12 mini, ha teljes képernyős. Vannak, akik meg pont fordítva gondolkodnak.

2021. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!