Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vagy iphone 12...

Iphone SE 2020 vagy iphone 12 mininek kényelmesebb a fogása?

Figyelt kérdés
Persze ezt nekem kell megtapasztalni de élőben ahogy láttam (nem fogtam meg sajnos) meg képeken is néztem, kicsit félek az SE-től, mert eddig hasonló mobiljaim voltak (android, de hasonló formájú) és kicsit csúszósak voltak a kezemben és sokszor kiestek belőlem, tokkal együtt. Míg a 12 mini hasonlít az iphone 4s-hez ami sosem esett vagy csúszott ki belőle, lehet olyan a tartása. Meg jobban szeretem a kicsit "kockásabb" mobilokat mintsem a nagyon vékony, lekerekítetteket. Igaz a 12 mini széle is lekerekített, de az azért nem túl vékony ilyen szögletesebb és szélesebb. Még annyi, hogy melyiknek kényelmesebb a gombhasználat? Hangerő gomb, némító gombok melyiknél könnyebb vagy nehezebb kezelni, hallottam erről is véleményt de már nem rémlik melyiknél volt kényelmetlenebb. Mindkettőre lenne pénz csak kérdés, hogy melyik kényelmesebb fogásilag. Ezt a 2 telefont néztem ki, meg még a 13 minit, de az hasonló a 12 minihez is így azt ezért nem kérdezem külön. Mindenképp ez a néhány telefon érdekel a kis méret miatt ami fontos nekem így más telefont kérlek ne ajánljatok.

2021. szept. 23. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem hord tokban abban jól bírják az eséseket. Kijelzőre kijelzővédő üveg és sokáig egyben lesz.


13 mini üzemidőben szerintem jobban megéri.

se 2020 -nak ez az egy hibája szerintem hogy a 8-as akkuját kapta és nem a korábbi 7 -es akkumulátorát. +100/+150mah nem sok, de ekkora méretben minden perc sokat számít.


12mini már jóval élhetőbb, 13 -as meg még nagyobb akkuval jön.


Ráadásnak a 13 már alapból 128Gb táborhellyel érkezik. Kamera Korábi 12 széria pro képességeit kapja, és nagyobb szenzort illetve optikát...


Nekem fogásra mindegyik csúszik. 6s -t sokat kiejtettem, de csak a tok bánta a lécsőn is :)

2021. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Eddig minden telómat tokkal hordtam és így is kicsúsztak.

Sokat számít, hogy ilyen nagyon vékony fogása van vagy kicsit szögletesebb és vastagabb de nem túl vastag.

2021. szept. 23. 14:05
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%

“Igaz a 12 mini széle is lekerekített, de az azért nem túl vékony ilyen szögletesebb és szélesebb“


12 Mini szögletes kialakítás, sokkal jobb fogni tok nélkül, mint a lekerekített SE-t, 6,7,8-at, hasonló nagyon a 4S-hez, csak vékonyabb kicsit. Ha szögletes tok kerül az SE-re, nem lekerekített, akkor az is jó. A Mini kisebb mérete szintén előny.

Mindenben jobb a Mini, mint az SE.

2021. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mininek sokkal jobb a fogása!
2021. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azt hiszem tényleg a mini lesz akkor.

2021. szept. 23. 15:09
 6/8 A kérdező kommentje:
De előtte még vetek egy pillantást mindkettőre de azt hiszem a 12 mini lesz vagy 13.
2021. szept. 23. 15:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Na végre megnéztem és érdekes mód az se jobban a kezemre esett mint a 13 mini és annak nem tetszett hogy máshogy vannak a gombjai. Pedig féltem ettől a lekerekítésről de pont kényelmes volt. a 13 mininek viszont nem tetszett hogy teljes képernyős, ettől is féltem idegen volt nekem egy iphonehoz viszont az se pont jó mindenben.sajnos a 12 minit nem láttam de gondolom nem tér el a 13tól és a 13 mini rózsaszínjében én is csalódtam mint néhányan, tökre halvány lilás nekem bárhogy néztem..szóval azt hiszem set fogok venni :) nagyon kényelmes volt, kényelmesebb a 13nál viszont a főgombon lepődtem meg mert kicsit nehéz volt elsőre mert nagyon egybesimul a telefonnal :D
2021. szept. 28. 16:39
 8/8 A kérdező kommentje:
7.máshogy vannak a gombjai..pontosabbban más milyen. az senek kényelmesebbnek találtam a gombokat.
2021. szept. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!