Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek meddig lehet még...

Szerintetek meddig lehet még iphone 12-őt vásárolni?

Figyelt kérdés
Vannak már pletykák az iphone 14-ről,és elvileg az iphone 4 dizájnját fogja kapni. Jelenleg egyik iphone sem tetszik külsőre, az x sorozat volt az utolsó ami tetszett. Jelenleg egy iphone 8-am van, és már szeretnék váltani, de így mindenképp megvárom a 14-et,és ha tényleg iphone 4 dizájnja lesz, akkor arra fogok váltani, de ha nem akkor egy 12/12 minire. A 13 szerintem még csúnyább lett mint a 12,és nincs is köztük akkora külömbség. Szerintetek az iphone 12-es sorozat még jővő szeptember környékén elérhető lesz?

2021. okt. 5. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok iPhone-os, sosem volt ilyen telefonom, csak a környezetem alapján tudok válaszolni. Szerintem mindig lehet majd kapni 12-est. Az egyik kollégám nemrég vett egy 6-ost, természetesen használtan. Vagy a kérdés új állapotra vonatkozik csak?
2021. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leginkább újat szeretnék. Abból kiindulva, hogy az iphone 11 már 2 éves, és még mindig lehet kapni, akkor elvileg jövőre még kéne hogy legyen iphone 12. De ez csak attól függ gondolom hogy meddig gyártja az apple, és még meddig marad utána raktáron a viszonteladóknál.pl az iphone x/xs sorozatot nagyon hamar kivezették.
2021. okt. 6. 05:59
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem rég vettem 12est azért mert emelik fel az árakat.Mivel nem vállt be ez a széria,nem hiszem hogy sokáig lesz sok helyen kapható.
2021. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 12 és a 12 mini (és a 11) még az Apple honlapjáról is rendelhető hiszen forgalomban tartják. Tehát 99% hogy jövő őszig biztosan lehet kapni újonnan, de még utána is a raktáron lévő készletekből még fél-1 évig tuti hogy lesz új vásárlására lehetőség.
2021. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a négyesnek
2021. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iPhoneoknál az egyes telefonok gyártási ideje 2 - 3 év. És ez által az új iPhone telefon termékek értékesítése is jól be határolható. Az iPhone 12 2020. október 16.-án kezdték el forgalmazni. Tehát idén 2022. október vagy jobb esetben 2023 októberéig fogják újonnan értékesíteni.
2022. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!