Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni az alábbi...

Mit lehet csinálni az alábbi esetben, hogy megfelelően működjön a füles?

Figyelt kérdés
Egy hangszórót csináltam fel cseréltem véletlen a be és ki menetetbés ez által ahigy rá dugtam a jackat a telómra ujra inditotta ki ütötte a hangszorokat elsőt hátsót és recseg de hallani telefonáláskor tehát nem zavar csak a füles is recseg ha rá dugom és nagyon durván mi lehet a baja esetleg mennyibe kerülhet a megjavitatása vagy mit kell benne cserélni?huawei l21 2016 os (nem fogom cserélnk a telefont hozzám nőtt imádom)
2021. okt. 7. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Valamit megsütöttél benne. Alaplapcsere segíthet talán.
2021. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

recseg? szerintem akkor elszállt egy kondi valahol...ha van elektronikára szakosodott ismerősöd, akkor hozzá vidd el.

szervizbe ne vidd, mert azt fogják mondani, hogy csere. semmilyen gsm vagy márkaszerviz nem foglalkozik ilyen javítással.

2021. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Megnyugtató lenne, ha mondatokra tagolnád a szöveget és használnál vesszőket is, mert érthetetlen zavgyságot hánytál ide.
2021. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Attól, hogy felcseréled a kimenetet és bemenetet még nem megy tönkre semmi, pláne, hogy a fülhallgató egy passzív eszköz. Mondjuk már azt sem értem, hogy egy telefonon miért lenne bemeneti jack aljzat. Írd le pontosan, hogy mit kötöttél és hová és egyébként tényleg borzalmas a helyesírásod... A legején azt hittem, hogy felcsináltál egy hangszórót, ameddig végig nem olvastam a mondatot.
2021. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Használj bluetooth hangszórót vagy fülest. Annak jól kell szólnia.
2021. okt. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendbem köszönöm szépen a válaszokat,el nézést a helyesírási hibáimért
2021. okt. 8. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!