Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonáltam valakivel és egy...

Telefonáltam valakivel és egy harmadik hang többször is belebeszélt, pedig ő azt mondta, nincs ott senki, mi lehetett?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle, hogy van-e ott még valaki. Mint ha egyszerre többen vették volna fel, vagy nem tudom, ráadásul férfi volt... Női hang beszélt alá többször...


Egyébként mivel lelki segély volt, szerintem lehet, hogy valaki belehallgatott. Idióta mocskok, arra nem voltak hajlandóak, hogy pár percig meghallgassanak.


2021. okt. 11. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg egy call center-ben ult aki segiteni akart neked, amig ki nem jott beloled az arrogans pszichopata?


'idiota mocskok' - na innentol csak ket ordas nyakleves jar neked, nem lelkisegely.

2021. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban megtalálod a megoldást:

https://www.youtube.com/watch?v=D9-zFwdzb5c

2021. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen arrogáns pszichopata? Valami alkesz vette fel, végig sem hallgatott... Ez elvileg nem call center... Megkérdeztem, azt mondta, nincs ott senki. Maga van. Valaki belehallgatott szerintem.
2021. okt. 11. 15:06
 4/11 A kérdező kommentje:
A mocskot arra értettem, hogy belehallgattak, nem neki mondtam.
2021. okt. 11. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Jo, akkor belehallgatott. Rohadekok.
2021. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 Egyébként valami hasonló volt viccet félretéve, de nem ennyire durván...


Hát engem egyébként valóban hallgattak már le a rendőrségtől, akkor a vonalban nem hallottam soha beszélgetést, nem vettem észre semmi ilyet.

2021. okt. 11. 15:14
 7/11 anonim ***** válasza:
A digitális vonalban vannak áthallások.
2021. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem tapasztaltam ilyet... Teljesen mint a videóban viccet félretéve, kérdeztem hallja-e ő nem... Valahogyan belehallgatott valaki.
2021. okt. 11. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha belehallgatnak te azt nem hallod.
2021. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy ezeknek lehet mondjuk több gépük vagy, nem tudom. Mint mikor otthon több készülék van, de egy vonal... Pedig valaki belebeszélt... Azért gondoltam, hogy lehetséges, hogy valaki belehallgat ilyeneknél, vagy többen voltak... 112-ős hívások is ilyenek. Valami ilyesmi lehetett, de durva.


Miért ne hallanám? Ha lehallgatnak, azt nem.

2021. okt. 11. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!