Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lenne a problémám, hogy a...

Az lenne a problémám, hogy a skypom ha hívnak nem csörög csak akkor ha éppen benne vagyok. Ha pl messengerezek akkor nem csörög egyáltalán,hiába vagyok bejelentkezeve..Légyszi segítsen valaki, hogy hol tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg nincsenek megadva nekik a szükséges engedélyek és/vagy a rendszer kilövi őket a háttérből. milyen telefonod van?
2021. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huawei p40 lite
2021. okt. 13. 22:15
 3/5 A kérdező kommentje:
A Skype értesítés beállításai közt minden opciót bekapcsoltam
2021. okt. 13. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A hang beállításokat ellenőrizd.
2021. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy azzal is minden rendben van.. (aztán lehet hogy rosszul) konkrétumot tudnál írni légyszíves? Handbeállításokon belül mi az ami a Skypera irányul? 1 hetes a telóm sajna nem még nem nagyon értek hozzá
2021. okt. 14. 06:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!