Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha iOS alapú telefont szeretné...

Ha iOS alapú telefont szeretnék, csak az Apple mobiljai jöhetnek szóba? Nagyon drágák.

Figyelt kérdés
nyilván adja magát a kérdés, de pl. van windowsra "Hackintosh" és ilyesmik.
2021. okt. 13. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Csak Apple termék futtat iOS-t.

Ha kifogsz egy 1-2éves telefont, az még mindig évekig használható, féláron.

2021. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ugye csak viccelsz? 😅
2021. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, az Apple birtokolja az iOS forráskódját, ami zárt. Így senki csak az Apple forgalmazhat iOS, iPad OS stb készülékeket.
2021. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

“ de pl. van windowsra "Hackintosh" és ilyesmik.”

Csak winfosos telefon nincs már.

2021. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Fúdebírom amikor a mugliknak csak annyi esik le, hogy "az iOS zárt" és emiatt megy az anyázás. brühühüüüüűűűű....

Azért nem lehet az iOS-t feltenni más készülékre, mert az iPhoneok hardverére tervezték.

Androidot sem lehet feltenni iPhonera, mert nem arra tervezték.

(akkor ezen logika szerint az android is zárt? :D)

A hackintos más tészta ugyanis a windowsos gépek és a mai mac gépek mind intel processzorral vannak szerelve, tehát a hardverük ugyanaz. Az inteles mac-ekre fel lehet tenni a windowst és fordítva.

2021. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

akkor most olvasd el még egyszer, amit írtam.


"Androidot sem lehet feltenni iPhonera, mert nem arra tervezték."

Bődületes hülyeség, az android egy univerzális rendszer. Bármin elfut, tévén, mikrón, hűtön, telefonon, tableten, autóban.

És lehet androidot tenni iPhone-ra is, csak ehhez megfelelő fejlesztés kellene.

Demonstrációnak itt hagyom ezt: [link]

Nyilván ha nem egy maréknyi ember csinálná, nem így haladna.


"Azért nem lehet az iOS-t feltenni más készülékre, mert az iPhoneok hardverére tervezték."

Nem. Azért nem lehet, mert az Apple zárttá tette az iOS és egyebek forráskódját (értsd: nem nyilvános felhasználású).

2021. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az android pedig azért rakható fel mindenre, mert nyílt és szabad felhasználású kódja van... ezért használhatja még a Huawei is, ami el van tiltva minden amerikai technológiától. Értem?
2021. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Direkt úgy írtam hogy azok is megértsék akik nem értenek komolyabban a számítástechnikához. Nem megyek bele a részletekbe, mert láthatóan neked és a kérdezőnek sincs meg a megfelelő végzettsége ahhoz hogy halványan derengjen miért nem működik X oprendszer Y architektúrán....


"az android egy univerzális rendszer. Bármin elfut"

"És lehet androidot tenni iPhone-ra is, csak ehhez megfelelő fejlesztés kellene."

Látod... egy sorral lejjebb meg is cáfolod a saját mondatodat... inkább ne szólaltál volna meg.


Egészen addig amig csak a zárt és nyitott szavakat tudjátok hajtogatni nincs értelme szakmai vitának... Értem? :D

2021. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jól van
2021. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
41%

Értem én, csak fel nem foghatom:))).

Kérdező, ha fel is tennéd rosszabb lenne a működése, mint maga az android, mert nem arra a hardverre van optimalizálva.Ezt tovább gondolva így semmi értelme nem lenne.

2021. okt. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!