Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20E után...

Samsung Galaxy A20E után milyen iphonet vegyek ami kényelmes és kicsi?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt volt utoljára iphoneom és azóta sajnos vissza álltam androidra, de nagyon nem kedvez nekem és ismét iphonet szeretnék. Ez a galaxy a20e már nagy nekem, fogásilag mondanám hogy jó de sokszor a méret miatt mindig az arcomra esik vagy szó szerint kirepül a kezemből. A képernyőt néha csak nehezen tudom átérni, egy ujjal nem tudom egyszerűen. Ezért most szeretnék egy jó iphonet ami kényelmes így egy kicsi női kézben, méretileg kicsi és zsebben elfér kényelmesen. 450.000 gondoltam de még adhatok hozzá főleg a tárhely miatt is sok kéne. Főleg tapasztalatokat várnék akiknek van kényelmes és tud is róla mondani néhány dolgot, nem csak annyit hogy "egyiket sem", tipikus iphone utáló válaszokat meg nem várok..

2021. okt. 14. 04:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy ember, akitől én is tudok érdeklődni :D Bevallom, nem rajongok az iPhone-ért, de mindig is érdekelt egy olyan ember véleménye, aki azt állítja, hogy az iPhone-nal szemben az Android rossz, hogy miért gondolod ezt? Tényleg nem kötekedés, valóban érdekel, számodra mivel előnyösebb az iPhone, mint egy prémium kategóriás Android (bár az A20e közel sem annak számít).

Egy ismerősöm korábban csak annyit mondott, hogy mert az iPhone gyors, de ha fél milliót adnék egy Android telefonért, az is lenne olyan gyors, szóval nem győzött meg :D

2021. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ha elég, akkor 12 Mini vagy 13 Mini. Ha nem

lógsz rajta egész nap, akkor nem kell nagyobb kijelző és kényerlmesen zsebre lehet vágni nem lesz kényelmetlen, nem fog kilógni a fél telefon. Ezek nem fél millióba kerülnek, ennek ellenére gyorsak:)

Az iphone-ok a többihez képest letisztultabb, egyszerűbb működést biztosítanak. Jobb ökoszisztéma. Aki nem szeret nagyon belemenni a beállításokba és mindent testreszabni, mutyizni, rootolni stb, csak használni, miután megvette, annak jobb választás egy almás mobil, mindenki más androidost vegyen. Mára már semmivel nem drágább, mint a konkurencia.

2021. okt. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1.Jobban megszoktam a rendszerét, mikor újra androidra váltottam akkor még 5 hónap után is nehezen találtam meg egy számológépet vagy a jegyzettömböt míg iphonenál hamar ráérzékeltem. Tök idegen és nem tetszik. Pedig először utáltam hogy ennyire korlátolt hogy zeneletöltéshez külön kell itunes, saját csengőhang nem lehet...stb de megszoktam. Sőt ez a telefon kezd érezhetően belassulni már pedig vigyáztam rá sőt nem is raktam tele szeméttel. Valahogy az iphone jobban kényelmesebb nekem. Meg méretileg is sokszor jobb modelleket találtam iphoneban mint androidban így az újak közül is láttam sok kicsi méretet. Mikor iphoneom volt azok sosem lassultak be 1 év után se, míg bármi androidot vettem az igen (persze lehet szarul választottam de ez nyomott hagyott bennem). :D Meg sok szép emlékeket köszönhetek az iphone-nak nem menőzésre gondolok de tényleg jobban "kielgített" mint egy sima android vagy más márkás telefon főleg a térképe tetszett igazán. Nagyon pontos volt. persze nem szidom az androidosokat csak nekem nem váltak be és ezért jobban kedvelem az iphonet.:D remélem érthető.
2021. okt. 14. 07:09
 4/20 A kérdező kommentje:

Mikor annó először vettem iphonet (iphone 4s) még nagyon olcsóak voltak.


Az iphone-ok a többihez képest letisztultabb, egyszerűbb működést

biztosítanak. Jobb ökoszisztéma. Aki nem szeret nagyon belemenni a beállításokba és mindent testreszabni, mutyizni, rootolni stb, csak használni, miután megvette, annak jobb választás egy almás mobil, mindenki más androidost vegyen. Mára már semmivel nem drágább, mint a konkurencia.


pontosan ez is egy ok hogy ezt kedvelem :)

csak rossz néha nézni hogy itt ennyire "szapulják" az iphonet és annak tulajdonosait mikor sokan egyáltalán nem menőzésből vagy csak az alma miatt veszik...

2021. okt. 14. 07:11
 5/20 A kérdező kommentje:
SEről esetleg vélemény? még annak láttam kicsinek a méretét :)
2021. okt. 14. 07:15
 6/20 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A Mini-k kisebbek, de nagyobb a kijelzőjük és mindenben jobbak. Az SE akkora, mint a 6,7,8 közel XS méretű.
2021. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha 450 ezer a keret akkor abba bőven belefér a 13 mini, amiből ebbe az összegbe az 512 GB-s verzió is belefér. Ez a készülék kisebb mint az SE, azonban a kijelzője nagyobb, jobbak a kamerái, jobb benne a CPU, ha belefér, jobb választás.
2021. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)!

Nehéz döntenem mert még ezeket az új iphoneokat nem igazán ismerem és nem akarok rosszul dönteni úgy hogy azért drága dolgok ezek.:D

2021. okt. 14. 08:09
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, köszönöm a választ :D Igazából az árakat tekintve sajnos még mindig drágább az iPhone, mint egy Android, mert prémiumkategóriás Android telefont már tudsz 200 ezer alatt is venni, ami nem olyan lesz, mint az A20e, hogy 1-2-3 év után belassul, viszont egyes márkák bizonyos tulajdonságaiban többre lesznek képesek, mint egy iPhone.

De ugyebár ha meg azt nézzük, még mindig "csak" egy telefonról beszélünk, ami reálisan (összeszerelési költséget figyelembe véve) nem kerülhetne több százezrekbe :D

Mindenesetre értem az érveket, köszi :)

2021. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Morzsi007 ***** válasza:
100%

“ 200 ezer alatt is venni, ami nem olyan lesz, mint az A20e, hogy 1-2-3 év után belassul, viszont egyes márkák bizonyos tulajdonságaiban többre lesznek képesek, mint egy iPhone”


Mire gondolsz?

2021. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!