Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: akkumulátort meríti...

IPhone: akkumulátort meríti jelentősen a Gmail, Facebook vagy Messenger App?

Figyelt kérdés

iPhone esetén e három alkalmazás (Gmail, Facebook, Messenger) meríti jelentősen az akkumulátort, vagy nem tapasztaltatok ilyet?

Ha valamelyik esetén jelentős energiafelhasználás tapasztalható, akkor mi segít, ha feladatkezelőből kilövésre kerül, az segít?



2021. okt. 14. 16:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem állítottam, hogy a Gmail meríti le a telót, vagy hogy ez lenne a felelős érte, én csak kérdeztem.

Egyébként ha írnak munkával kapcsolatban (távmunka) az igen, fontos.

Én csak kérdeztem pár alkalmazást, hogy ezek merítik -e.

Egyébként pedig a "szinkronizálás" és az "értesítés" két külön opció az alkalmazáson belül, a szinkronizálás "1 nap" (kisebb egységet nem lehet beállítani).

Igazatok volt abban, hogy a fetch (amit tévesen előző kommentben "pop"-nak írtam) akkukímélőbb.

2021. okt. 15. 13:25
 12/13 Morzsi007 ***** válasza:
Saját mail-t használj. A másik , hogy az eredeti aksija a telefonnak jobb minőségű, mint bármi más. Itt a probléma az, ez a modell alapból keveset bír, akinek nem elég, annak mást kellett volna választani. Most kicserélted az aksit, de ugyanúgy merül. Nem kellett volna. Állítsd át, hogy csak fél óránként ellenőrizze a maileket. Fetch-t használj, a Push-t kapcsold ki. Próbáld meg.
2021. okt. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az autó üzemanyagot fogyaszt, a mobil meg az akkut meríti.

Minél több dologra akarod rávenni, annál többet.

Van egy kollégám, folyton a telefonjával buzul, hogy mikor tölteni, meg lehúzni a töltőről, meg levenni a fényerőt, meg nem fogyasszon, és így mennyit megspóróol, hogy milyen soká fog tartani.

Hasonlóan van az autójával is, a parkolóban járatja alapjáraton, hogy ne hideg motorral induljon, minden autómosáshoz új szivacsot használ, meg ilyenek. És lelkendezve mesélte, hogy amikor az autót eladta, 200 ezerrel többért ment el, mint a hasonló modellek. Ja, persze, amennyi időt elb@szott arra a kocsira, én annyi idő alatt megkerestem egy másiknak az árát. A telefon is ilyen. Ha csak dísznek van, akkor nyilván kellemetlen ha elromlik, de ha használod, akkor pedig törvényszerű, és számolni kell vele.

És mindezektől függetlenül lehet hogy a jövő héten kifekszik belőle az akku, amivel babusgatással 4-5 évre terveztél.

2021. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!