Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 4-em.be regiszt...

Van egy iphone 4-em.be regisztraltam az icloud-ra is. Az apstorbol letudok tölteni bármit csak a messengert nem tudom letölteni azt írja ki nekem hogy "ezen alkalmazáson működéshez ios 10.0 vsgy újabb verzioszükséges hogyan tudom ezt meg csinálni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A telefonon lévő iOS rendszert kellene frissíteni, csakhogy az annyira régi kiadás (2010-ben jelent meg), hogy már a 8-as és 9-es verziót sem támogatja, így a 10-et sem fogja. Remélhetőleg nem fizettél érte túl sokat, nyilván azért is adták el, mert lassan már csak villogni és dísznek jó, a mai népszerű appok egy részét már nem futtatja.
2021. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az a telefon már annyira régi hogy lassan semmilyen alkalmazás sem fog rajta futni.
2021. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A haverom vete álitolag filérekért es meg kért hogy nézem mán meg mert nem tugya ráteni a messengert. Elmentem megnéztem és barmit csinaltam vele nem birtam telepiteni a messengert mert eht a 10.0 verziot kéri ahol nem tudom sehol ráteni .

Köszönöm szépen a valaszt 😊

2021. okt. 16. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!