Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben vegyek mobilt?

Milyen színben vegyek mobilt?

Figyelt kérdés

Most sajnos sok mindenben döntésképtelen vagyok így hiába tetszik 3 féle mobilszín, nem tudok dönteni.

-halvány lila

-halvány menta zöld

Mindegyik tetszik bár eddig csak 1-et láttam élőben. A lilát láttam de valahogy nem úgy néztem rá először hogy "Na ez lesz az igazi" hanem úgy mint ahogy elképzeltem ilyen színűre. De szép volt. Viszont a zöldre is kíváncsi lennék élőben, félek kicsit mert sokak szerint élőben sokkal jobban halványabb mint videókon vagy képeken. De nagyon tetszik valamiért. Mindkettő halvány így illene hozzám. A zölddel sok mindent tudok összehasonlítani mint szeretem amúgy is a természetet, a zöld leveleket a fákon, ősz is passzol hozzá ami a kedvenc évszakom. De semmi ilyen színű holmim nincs amivel párosíthatnám, sőt táskákból se láttam neten se hasonlót ami nem gond csak szeretek párosítani. A lila viszont valamiért sokszor megbabonáz, nem a legkedvencebb színem de nagyon vonz néha, ha üdítőkön látok lila borítást megveszem, neten láttam egy klassz lila táskát is ami pont illene hozzá és tetszik is viszont a lilához sajnos nem sok mindent tudok azonosítani. Nekem ezért fontos is a szín, tokot nyilván teszek rá de akkor átlátszót. Próbáltam már érmét feldobni de valahogy sosem tetszett a kapott válasz. Ma érdekes zuhanyzóban pont a szivacsrózsa ami egymás mellett volt pont lila és ilyen menta zöld színű volt na mondom, ez tuti valami jel hogy el kéne végre döntenem. Hogy döntsek? Öltözködésemhez mindkettő passzolna az a gond..ja lány vagyok.



2021. okt. 16. 17:03
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*2 féle*
2021. okt. 16. 17:04
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha fiú vagy akkor zöld. Ha lány vagy akkor mindegy.
2021. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha fiú vagy akkor zöld.Ha lány vagy akkor zöld.Egyébként a lilát mondanám.
2021. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Írtam hogy lány..és nem mindegy ezt is leírtam..:D

nem olvastok?

2021. okt. 16. 17:14
 5/24 A kérdező kommentje:

Ha fiú vagy akkor zöld.Ha lány vagy akkor zöld.

Ez most jó :D..

2021. okt. 16. 17:16
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagyok akkor a zöldet válaszd.
2021. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lányként a lila nem jó akkor?
2021. okt. 16. 17:18
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefonról van szó egyáltalán? Iphone 12 mini?
2021. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
igen, de nem akartam kiírni mert egyből leszólnának :)
2021. okt. 16. 17:22
 10/24 anonim válasza:
100%
Én a zöldet választanám, igaz, a lilát vmiért alapból nem szeretem. Nálam ez úgy működik, hogy ha valami úgy igazán tetszik, azt egyből tudni szoktam... Amikor jön a dilemmázás, az már egy rossz jel. :D
2021. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!