Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben vegyek IPhone...

Milyen színben vegyek IPhone SE(2020)-at?

Figyelt kérdés
Jelenleg gondolkodok erősen, hogy milyen színben vegyek új IPhonet, mivel évekkel ezelőtt vettem egy 5st szürkében ami baromira nem tetszett későbbiekben. Ezért is megbántam, hogy azt a színt vettem. Tudom, hogy sokaknak a szín nem szempont mobil vásárláskor, de biztos van olyan akinek igen és most tőlük szeretnék tippeket kérni. Ugye 3 színben van, fehér, fekete és piros. A fehért néztem sokáig de sok videóban írták, hogy fehér hátlap fekete képernyővel hát...Feketével nincs bajom viszont nagyon basic. Piros viszont szép lenne meg akár cseresznyés tokkal nagyon passzolna ha lenne ilyen. Bár a pirosért annyira nem rajongok de telefonban nagyon tetszik. Ti melyiket választanátok és miért? Mindenképp ezt fogom venni, 128 gb-ben szóval ne írjatok más telefont meg minden mást jó? Piros, fekete, fehér?

2021. jan. 24. 02:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan a feketét venném, a fehér ki van zárva, pont azért amit írtál, a piros pedig egyszerűen túlzás, valahogy olyan ripacs. Ezért a fekete marad. Uniszex, elegáns, nincs azzal semmi gond.
2021. jan. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

fekete.

a piros szerintem is ripacs, a fehér meg... hát sose értettem miért jó fehér szín egy olyan tárgyból, amit nap mint nap fogdos az ember. a kosz jobban meglátszik rajta.

de ha úgyis tok lesz rajta, akkor fekete, az mindennel megy.

2021. jan. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Fekete. Fehér koszolódik, fogdosod, rámegy valami, beleteszed valamibe szóval azt inkább ne. Pirosba pedig szerintem nem jó a telefon,
2021. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Nekem piros van, bár kb tök mindegy, mert egy lila tok van rajta.


Amúgy meg:

[link]

2021. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha tokkal fogod használni akkor nem mindegy, hogy milyen a színe?

az előlapja mindegyiknek fekete.

2021. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

2.átlátszo tokot tervezek rá :)

mindenképp látni szeretném a hátlapját csak a cseresznyés átlátszo pont illene hozzá szerintem.

durva hogy az első 2 válasz szerint ""ripacs" a piros de miért?

ez csak egy szín..

amúgy köszi a válaszokat, jöhetnek még persze ;)

2021. jan. 24. 13:08
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Én a 12 mini-t kékben vettem, mert untam már az alap színeket és a ez a kék nagyon jól néz ki. De az SE 2020-nál kicsit más az ajánlat. Nekem ezelőtt 2016-os SE-m volt fehérben. Szerintem én ebből is a fehéret venném, soha nem rajongtam a fekete telefonokért. A pirosról annyit, hogy nekem nem kéne, de nem tartom csúnyának, sőt.
2021. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7köszi.:)

fehér miatt kicsit aggódom mivel sokan írtak hogy fehér hátlap fekete képernyővel elég furi de nekem a fehér is tetszene.

piros meg jol néz ki szerintem telefonon.

12 minit én sajnos nagyon drágának tartom ezért is maradok az senél :D.

ez megfizethető még nekem.

2021. jan. 24. 14:02
 9/26 anonim válasza:
piros
2021. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9.kifejtenéd hogy miért? :)
2021. jan. 24. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!