Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Spirit Plus mobilonterne...

Navon Spirit Plus mobilonternet funkcióval mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A napokban vettem másodlagos telefonnak ezt a készüléket, csak az alap dolgokra (hívás, sms, viber) használnám,viszont a mobilinternet elérhetősége fontos lenne. A legördülő menüben bekapcsalom a mobiladatok lehetőséget, viszont nem csatlakozik az internethez. APN cím rendben van, ha ez lényeges Netfone-os (telekom) vagyok, másik készülékben zavartalanul működött minden. Akinek ez a típusa van, kérem segítsen, hogy esetleg valahol még be kell állítani, vagy mi lehet a probléma? Köszi előre is.

2021. okt. 17. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a telefon csak 3G-t tud, azt pedig a Telekom már több helyen is lekapcsolta és november 15.-én további helyek következnek. Ezeken a területeken nem fog működni a mobilnet, idővel országosan, mert teljesen ki akarják vezetni. Válts Vodára, ők egyelőre nem tervezték kivezetni a 3G-t, nálunk pár évig még biztosan fogod tudni használni ezt a telefont.
2021. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor ez azt jelenti, hogy 3G-vel egyelőre használható lesz?
2021. okt. 17. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, amíg létezik ilyen hálózat, nem kapcsolja le minden szolgáltató teljesen, addig használható marad annál a szolgáltatónál amelyiknél van 3G. A Vodának volt eleve a legjobb 3G hálózata a 4G előtt is, állítólag most is jobb nekik mint a 4G, így ők még pár évig nem valószínű, hogy lekapcsolják. A többi meg vessen magára, átmennek azok az előfizetők akiknek régi készülékük van és nem akarnak újat. Van egy pár, nekem is van egy régi 3G-s zsebwifim, bele is pattintottam a Vodás kártyát augusztusban.
2021. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást 😁☺️
2021. okt. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!