Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen 100k alatti telefont...

Milyen 100k alatti telefont ismertek ilyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok, ebben kérném segítségeteket.

Kritériumaim:

- alsóhangon 2-3 évig bírja

- Bluetooth, NFC

- ujjlenyomatolvasó

- jó akksi

- min. 64 mpx főkamera (éjszakai mód, panoráma kép, time-lapse és lassított felvétel, portré mód, hosszú záridős mód)

- 3,5 jack


Extrák, amik jó, ha vannak, de nem zavar ha mégsem: kisebb méretű (pici a kezem), viszonylag friss megjelenés a további frissítések elérésének érdekében, AMOLED kijelző, bármilyen por/csepp/víz/ütésálló tulajdonság, gyorstöltés/vezeték nélküli töltés (ez utóbbi viszont szinte biztosan nincs ebben az árkategóriában, de ha mégis, ne tartsátok magatokban c: )

Ja és még egy nagyon fontos dolog: ne legyen csúnya a hátlapi kamerák elrendezése. Hányingerem van a mai kamera elrendezésektől, szóval a legoptimálisabb az egy csíkban lévő kamerás telefon lenne. (pl.: [link] - csak a kamerát nézzétek, kb ilyesmi lenne jó, kamerák száma tökmindegy, mennyi)

Ilyen paraméterekkel eddig egyedül a realme 6 pro-t találtam, de nem tudom, merjek-e bízni ebben a márkában, hosszútávon megéri-e stb.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. okt. 21. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy huszasért ezt ajánlanám, ha az ár rugalmasabb mint a technikai elvárások:

[link]

2021. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
🤦🤦🤦🤦
2021. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2: vagy 85ezer körül Poco x3 pro. Igaz nem amoled, de 120hz és snapdragon 860(!)

48mp 4kamerás rendszer, döntsd el, hogy gyors telefon kell, vagy nagy megapixel szám.

2021. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mind a két javaslatot, de sajnos ezeken is csúnya a kameraelrendezés.

Bár ebből lehet lejjebb kell adnom, úgy látszik manapság senki nem gyárt "csík kamerás" telefonokat... :c

Csak hát azért na, egy telefont az ember hétköznapi használatra vesz, akkor már legyen olyan, ami tetszik neki

2021. okt. 21. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4.Ez sajna nem így van.

Minden telefon közel azonos manapság, sok lehetőség nincs is.

Az Apple próbálkozik a többféle modellel csak, mindenki más csak azt meri gyártani ami fixen el fog kelni.

Rétegigényt nem szolgálnak már ki.

2021. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem tudom miért ragaszkodsz a csík elrendezéshez meg a 64Mp-es kamerához. Az nem azt jelenti, hogy jó minőségű is lesz a kép.
2021. okt. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

a csík elrendezés azért kell, hogy ne hányjam el magam, ha ránézek a saját telefonomra.

a 64mpx az csak jó lenne, de ha a csíkkamerához 48 kell, akkor ám legyen, ezt a kompromisszumot hajlandó vagyok megkötni, de a csíkkamerából nem engedek.

2021. okt. 22. 10:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Ember legyen a talpán, aki ennyi paraméter kívánság alapján talál egyet. A realme márkát nem ismerem, de most megnéztem a saját telefonom, azon "csíkban" van a kamera. Bocs, de a többi funkcióját nem csekkoltam végig.


Ilyen:


[link]

2021. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, nekem pl a poco x3 pro kameraelrendezése kifejezetten tetszik, mert inkább hasonlít egy valódi fényképezőgép objektívjére, mint a csíkba rakott apró valami.
2021. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8: ez jónak ígérkezik, még nézek róla tesztet, de ez is esélyes

9: ebben igazad van, de nekem mégse tetszik ^^'

2021. okt. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!