Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még olyan, aki nem akar...

Van még olyan, aki nem akar okostelefont, de most már muszáj lesz a 3G megszüntetése miatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire normális dolog, hogy ráerőltetik az emberekre a méregdrága telefonok vásárlását, illetve magát az okostelefont?
2021. okt. 21. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Anyám 82 éves de mostmár ő is okostelefont használ. Szerintem nagyon kevesen ragaszkodnak a nem okostelefonhoz.
2021. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
A butatelefonok nem ismerik a 3G-t
2021. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2: Nem értek hozzá, de úgy tudom, hogy azokat sem lehet majd használni.

Meg a régebbi típusú (azaz nem régi, hanem néhány évvel ezelőtti) okostelefonokat sem.

2021. okt. 21. 22:17
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

#3

A néhány évvel ezelőttiek már 4g képesek.

Az nem szűnik meg. A hagyományos nem okos telefonok amikmel nem lehet egyáltalán netezni azok nem 3g képesek. Olcsóbb kategóriákba meg ugyan úgy van 4g képes okostelefon. Hívásra meg lehet használni a régi készüléket.

Szóval nincs itt semmi eröltetés. Inkább azzal van a baj, hogy sok helyen nincs rendesen a 3g se. Most akkor a 4g és az 5g mekkora teret fog lefedni?? Hiszen az 5g nek nincs akkora hatótávja, mint a 3g nek. Akkor most mi is lesz konkrétan??

2021. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem minden telefon drága. Irreálisan magas az áruk. Én nem akarok ilyen hülyeségre költeni. Mikor csak telefonálni kell.
2021. okt. 21. 22:25
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

#5

Akkor elég a hagyományos telefon, az pedig működni fog. Mint pl a jelenlegi készüléked is fogod tudni használni hívásra.

Hol akkor a gondod, ha nem kell készüléket cserélni, mert úgy is csak hívni akarsz??

A baj ott van, mikor valakinek van egy kb 10 éves készüléke ami csak 3g képes és ő akar rajta netezni is. Na az nem menne már, csak wifivel. De nem hiszem, hogy sok ilyen lenne. Főleg, hogy azokra már nem is nagyon van semmilyen app fejlesztés, meg nem is megy már nagyon rajta semmi, csak hívásra jók kb.

2021. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2G még maradni fog. Butafonhoz tökéletes. A lefedettsége is annak a legjobb.
2021. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert nekem azt mondták, hogy telefonálni se fogok tudni rajta.
2021. okt. 21. 22:40
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Na, az olyanokkal nem kell beszélni többet.

Direkt mondták is a szolgáltatók, hogy ez nem érinti a hagyományos készülékeket. Telefonálni ugyan úgy lehet majd a mobilokkal. Mamámnak is a régi nyomógombos van, amit megszokott. Azt fogja tudni ugyan úgy használni. Ugyan úgy lesz lefedettsége is.

Nem értem miért kell hergelni folyamatosan hamis infókkal a népet.

2021. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem tudom, de most megnyugodtam, köszönöm
2021. okt. 21. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!