Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhone vásárlása...

Használt iPhone vásárlása előtt mire figyeljek, hány %-os akkumulátor számít még jónak 11-nél? (+iPhone 11, 2021 vége felé?)

Figyelt kérdés

Mire figyeljek az akkumulátor állapotán, és nyilván, a külsérelmi nyomokon kívül? Mi az némelyik hirdetésben, hogy "letiltva"/"Letiltás ellen garanciát vállalok"?

iPhone 11-et néztem ki életem első iOS-es készülékének, használtan, mint rájöhettetek. Ennél a modellnél hány %-os akkumulátorkapacitás számít még jónak, mi az, amivel egy töltéssel még kibír egy "napot"? (Reggel 8-9-től, legkésőbb este fél 8-8-ig általában (Olyan 5, esetleg 6 órás képernyőidővel))


+Ha valamelyikőtöknek esetleg i11-ese lenne, valami kis véleményt dobhatna, bár már elég sokat olvastam utána, hasonlítgattam más készülékekkel, de mégis. :D

Köszönöm szépen előre is!



#iPhone #IOS #Iphone11 #iphonevasarlas
2021. okt. 26. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Használtan telót? Áhh.. te tudod..
2021. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

85 körül szokták már cserélni.

Szóval lehetőség szerint 100%-os akkumulátorral vedd, vagy max 95%-ig.


Amúgy mobilarénán kérdezz rá, de átlagos telefon semmi több.

Csodát nem szabad várni tőle. Nyilván teszi a dolgát, meg kap hosszú support-t de Android után sok lemondással jár.


#1.Miért ne?

Rengeteg megbízható eladó van, akitől szívesen vennék én is.

2021. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én az enyémet akkor vettem, amikor kijött, jelenleg 88%-os az akksija. Napi 4-6 órákat van használva az elmúlt két hónapot kivéve, az elmúlt két hónapban 30-90 perc a képernyőidő, de nyilván az előző évek adatai a mérvadók.
2021. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az én ip 11-em másfél éves, 87%-os az akksija, de még így is simán kibír kb 8-10 órás képernyőidőt, bár én már 100%-on alacsony töltöttségű módra állítom, mert egyáltalán nem zavaró számomra és sokkal tovább bírja úgy:))
2021. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Korábban vettem már használtan egyet, semmi problémája nem volt, pedig nem olyan helyről vettem, ahonnan visszaellenőrizhető az eladó, valamint az eladó korábbi eladásai. (Nyilván ettől továbbra is benne lehet persze, hogy én leszek az az 1 az 50-ből, akit átver esetleg, de próbálok figyelni, és lehetőség szerint a legmegbízhatóbbnak tűnő eladótól venni.) Viszont ha neked végződött már sikertelenül bármilyen téren használt telefon vásárlás, kíváncsi lennék rá, hátha tanulnék/tanulnánk páran belőle. Köszi a válaszod azért!


#2 Köszönöm a válaszod! Természetesen semmi egetrengető dolgot nem várok tőle, viszont kezdem kissé unni, hogy maximum 2 évente cserélgetnem kellett minden eddigi Androidos telefonom az őrületbe kergető lassulása miatt. Az iPhone-okról ilyeneket nem sűrűn hallok (sőt), valamint a 11 kamerája, tudása is teljesen bejön. Ezeket természetesen tudná egy droidos készülék is, viszont az Apple-nél nagyon tetszik a design, mind magának a telefon(ok)nak, mind pedig az iOS-nek, így egyelőre(!) egy i11 a kiszemelt következőnek. :D


#3 És azzal a napi 30-90 perccel a nap végére hány százalékon van a teló? Lehet, hogy suliidőben én sem használom többet a jelenlegi készülékem, nem tudom pontosan sajnos. A kérdésben írt ~5 óra most a szünet alatti, itthoni képernyőidőm. Köszönöm a válaszod!


#4 Köszönöm!:D Valószínűleg én is ezt a módszert fogom alkalmazni, főleg, hogy hozzászoktam a jelenlegi telefonomnál. Reggel az ébresztő kikapcsolása után az első dolgom az akkumulátorkímélő bekapcsolása.:D Androidon engem sem zavart sosem, bár iOS-en ez nem tudom milyen "lemondásokkal" jár, de utánanézek.

2021. okt. 26. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Hármas vagyok, nem tudom sajnos pontosan megmondani, de 2-2,5 naponta töltöm mostanában. Ha YouTubeon töltöm azt az időt akkor inkább másfél-2 naponta, de ha csak az emaileket nézem meg és az üzeneteimre válaszolok, akkor elég 2,5 naponta.
2021. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!