Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Regebbi fajta iphonet kaptam...

Regebbi fajta iphonet kaptam a gyerektol, gyenge az aksija, otthon bele tudjuk tenni, ha rendelek az Aliexoressrol bele?

Figyelt kérdés
Kb. Mennyibe kerulhet egy aksi?
2021. okt. 27. 04:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ahhoz szerszámok, képzettség, tudás kell.


Nem a Nokia 3310 kategória.


Ha nem vagy jártas ezekben, esélytelen, sőt jó eséllyel véglegesen tönkre is lehet tenni a telót.

2021. okt. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, vigyétek szervizbe. Szét kell szedni hozzá a telefont, nem olyan egyszerű. Egyébként vannak jó tutorial videók a YouTube-on hogy kell csinálni, de már a kérdés feltevéséből következik, hogy jobb ha ti nem nyúltok hozzá.
2021. okt. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus szervizt keress, kicserélik. Manapság szerszámok kellenek a szétszedéshez.
2021. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen iphone?
2021. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha a youtube-n, fórumokon utánanéztél volna magadtól a módszernek, és a szükséges szerszámoknak, ezek beszerzési forrásainak, akkor igen.

Ha magadtól erre nem tudtad venni a fáradságot, akkor a válasz egyértelmű NEM.

2021. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi a kedves valaszt, utolso..


Meg fogjuk nezni a you tubes videot.

Egyebkent regebben egy Vernee thor teloban is ki tudott cserelni aksit, pedig az se volt egyszeru, videorol nezte.


Bocsi mar, h eloszor itt mertem kerdezni..

De akit zavar, ne valaszoljon inkabb.

2021. okt. 27. 09:40
 7/13 Morzsi007 ***** válasza:

Az eredeti aksit lesz kiszedni belőle, mert oda lesz gyógyulva, (ragasztva). Amit rendelsz aliról, általában van hozzá tapadó korong, csavarhúzókészlet, ami fontos egy torx meg egy csillag csavarhúzó.

Nem írtad milyen modell. 7-től felfelé macerásabb a kijelzőt leszedni, de megoldható. Gyári minőséget egyik aksi sem hozza csak infóként. Ha naponta kell tölteni többször, akkor érdemes csak cserélni.

2021. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, azt hiszem Apple 7,de majd este megirom pontosan
2021. okt. 27. 15:12
 9/13 Morzsi007 ***** válasza:

Kimaradt a “nehéz” szó az első mondatomból. #7-es válasznál.

Az eredeti aksit lesz nehéz kiszedni. Akartam írni, nem sikerült.

2021. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Iphone SE 16mb
2021. okt. 29. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!