Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2021-ben használt...

Megéri 2021-ben használt iPhone 7et venni?

Figyelt kérdés
Talaltam egy új állapotú, használt iPhone 7-est egy online vebáruházban,55 ezret kernek érte. Megeri? Nem volt soha célom q legújabb széria beszerzése. Olyan eszközt akarok ami gyors, szépen futnak rajta az applikaciok, tehát hétköznapi használatra. Megeri szerintetek?

2021. okt. 27. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem éri meg
2021. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megéri
2021. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat en azert mar x alatt nem vennek, de valamire csak jo lesz. Vegulis ha csak 1 evig tudod hasznalni, akkor is megeri, hiszen legalabb van telefonod :D De lehet, hogy van benne akar 2-3 ev is, attol fuggoen, hogy milyen allapotban van most es meddig lesz ra frissites.
2021. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem egy mai darab már, azt hogy megéri e neked kell eldönteni de én már nem vennék ilyen régi iPhone-t, az üzem ideje pocsék.

Lehet kezdheted akkucserével, ha nem volt még cserélve de a 7-es új korában sem volt egy üzem idő bajnok.

Persze az iPhone fanatikusok úgy is azt mondják, hogy persze megéri, de szerintem nem.

2021. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40 ezerért megérheti de 55ért nem
2021. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még megéri 55 ezerért is, mert még ma is egy nagyon gyors és jó telefon. 32 GB-tal ne vedd meg, mert az már nagyon kevés és könnyen be lehet telíteni, de 128 GB-tal (és 256 GB-tal) nagyon megéri :)

Én 4 napja vettem 128 GB-tal és 100%-os akksival

Nagyon gyors egyszer se fagy le IMÁDOM!!!! :)

Az iOS 16-ot nagy valószínűség szerint meg fogja kapni, de az se kizárt hogy megkapja a iOS 17-et is

Hosszútávon is érdemes megvenni, mert az iOS 16 2-3 évig naprakész lesz még

2021. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!