Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréljem az I phone telomat...

Lecseréljem az I phone telomat más márkára?

Figyelt kérdés

6- éve vigyázok az s6- Iphone-ra, de beszélni csak kihangosítóval tudok kb 2- éve, minden éjjel töltőn van, de 10- perc youtubon hallgatott zene után lemerül, már kar órát is azért hordok mert nem tudom mikor kapcsol ki csak úgy magától.. vagy mikor fagy le az egész teló..

Az ünnepek után már muszály lesz lecserélnem, mert tényleg bár mi baj van, cserben hagy ez a telefon.. :( pedig nagyon vágytam egy ilyen telefonra, minden állmom az volt, unokahugomnak 11- es van, de már ő is csak kihangosítva tud beszélni..

Hiába szeretem ezt a márkát muszály lesz lemondanom róla mert nem egy olyan telefon ami 6-7 év után is teszi a dollgát! Samsungra gondoltam, de nem tudom melyik az amelyik csajos is és nem olyan nagy mint egy tégla..

volt már aki Iphonerol áttért másikra???


2021. okt. 30. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az unokahugod csak kihangositva tud beszelni, nem azt jelenti, hogy xar az Apple márka, vagy az iPhone. Nyilvánvalóan leejtette, rafekudt, gyari hiba, tudom is en, es ez ennek koszonheto. Ahogy a tiednel is. Barmikor elvihettetek volna Apple szervizbe is. 2-300 ezres telefonokat nem dobunk ki az ablakon.

Masreszt a 6s-ed mar nagyon regi, 2022 utan mar nem is kap tobb frissitest, ugy tudom, igy elobb utobb mindenkepp le kellett volna cserelned. Azt hozza tennem, hogy minden telefonra kell vigyazni. A ferjem 4 eves iPhoneja baromi gyors, ugyanolyan, mintha egy ujat vennek a kezembe es semmi gondja nincs. Az en Samsung telefonjaim mar 2-3 ev utan kb hasznalhatatlanul lassuak voltak. Nem, nem volt megnyitva ezer ablak, es plusz appok sem voltak rajta.

Ha szeretned, csereld, de az en ismerosi koromben, tok mindegy, hogy Huawei, vagy Samsung, 2-3 ev utan mindenki csereli a telefont, mert borzasztoan belassul egy uj telefonhoz kepest. 4 eves iPhoneon ezt valamiert nem erzem.

A te dontesed. Elsonek nyilvan furcsa lesz az android, csak ossze vissza fogod nyomogatni. Kell egy honap kb hogy atterj.

2021. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Szinte semmilyen modern telefon nem bír ma már 6-7 évet sajnos (max akkor, ha nem használod ki a funkcióit meg évekig a szekrényben pihen tartalékként). Iphone vagy Samsung, mindegy, 3-4 évnél többet ne nagyon várj rendes működés terén. Ilyen tekintetben szerintem mindegy, mit veszel.

Áttérni meg az égvilágon semmilyen nehézséget nem okoz, dehogyis kell hozzá egy hónap. Pár nap alatt megszokod, hogy más a felület és ennyi.

2021. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Na megjött a napi troll :D
2021. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ahogy a 2es is irja, nem nagyon bir mar ki telefon 6-7 evet manapsag, de hidd el nekem, meg igy is az iphone a legjobb ebbol a szempontbol, 2017ben vettem egy iphone 7et, azota is szinte tokeletesen mukodik, az akksi gyenge mar kicsit, de azt ki lehet csereltetni viszonylag olcson. Ezelott azonban androidjaim voltak,es az osszeset cserelni kellett max 2 ev utan annyira lassu meg xar volt mar minden szempontbol,es nem rossz telefonok voltak, samsung galaxy s5 pl, ami abban az idoben csucs telo volt. En szerintem ezt majd jovo nyaron fogom lecserelni, amikor mar 5. Eves lesz, mert utanna mar azert ennek is elo fognak jonni a maga bajai
2021. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerinted más márka jobb ? Xiaomim 1,5 évesen szervízbe került, mert nem lehetett tölteni, Samsungom pedig sokszor újraindult. Mindegyik márkára lehet találni példát, hogy miért szar
2021. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2017-es Samsungom konkrétan laggolva fut, nagyon későn reagál, egy kínszenvedés rajta felmenni netre, stb. nem is használom.

2017-es iPhone testvéremnél minden késés nélkül, hiátlanul működik. Idén vett újabb iPhonet, de a régit is használja még, mert nagyon szereti, és azt mondja, semmi különbséget nem lát gyorsaságban a 4 éves iPhone és az új között.

2021. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%

Én nem cserélném le a márkát a helyedben, az Apple az egyetlen márka aminek a telefonja 5 év használat után is viszonylag használható. Annyi idő után meg érdemes befektetni egy újra. Én 2 éve használom (iPhone 11) és még mindig olyan mint ha új lenne. Az egyetlen probléma az akksi amit ki kell cseréltetnem majd jövőre.

Ugyhogy kicsit drága igen, de 4-5 évig lehet nyűzni.

2021. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

aki ennyi ideig hibásan használja a készülékét az tényleg nemnormális, vagy troll.

Miért nem cseréltetted ki az akksit régebben te jógyerek?

A 6-on van jack csatlakozó, 95%-ban biztos vagyok benne, hogy tele van kosszal és amiatt működik csak a kihangosítás.

2021. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy karcolás nincs a telón, üveg fólia kezdetektől fogva van rajta, most is úgy néz ki mint ha most hoztam volna ki a boltból, nem volt le ejtve, mert nem adom senki kezébe, az unokahugom meg kimosta a mosógébpen, kiszáradt és azért, tok nélkül nem használtam soha a telefont, és volt szervizben is már volt takarítva.. kb 3- éve csak telefon hívásra és fogadásra, facebook, e-mail,Kislányom Krétájára(ellenőrzőkére) használom, és Böngészésre..
2021. okt. 31. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:

“kb 3- éve csak telefon hívásra és fogadásra, facebook, e-mail,Kislányom Krétájára(ellenőrzőkére) használom, és Böngészésre..”


Ha az újtól is csak ennyit várnál, erre bármelyik márka bármelyik modellje megfelel gyakorlatilag. Nyugodtan nézhetsz egy olcsóbb Xiaomit vagy régebbi Huaweit, Samsungot vagy Iphonet, ha nem akarsz váltani.

2021. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!