Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot használtok...

Katoonene kérdése:

Milyen programot használtok fizetéshez, kupon kártyához?

Figyelt kérdés

Hali


Tegnap otthon hagytam a pénztárám, és eszembe juttatta, hogy legalább 2 éve húzom a mobilfizetes beállítását.


Android+ OTP Mastercard lenne ehhez felhasznalva. Most az OTP Simple és a Google Pay között gondolkozok, de mivel a 0 kilométernél vagyok, más is lehet, ha szerintetek van jobb. Nagy elvarasok nincsenek, maximum annyi, hogy ha valaki ellopja, annyira tudja használni, mint egy bankkartyat.


És ha már belemaszok ebbe, akkor tudnátok valamit ajánlani, ahova az Auchan CCC Brendon stb. Kártyákat fel tudom vinni?


Köszi



2021. nov. 9. 05:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%

Isten ments hogy telefonomat össze kösem bank kártyámal és úgy fizesek ,jó nekem a bevált módszer visszem táskám abba van pénztárcám abban bankártyám.

Telefonomon meg csak egy Rossmann app van .

2021. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Morzsi007 ***** válasza:
100%
2 éve az otp bankkártyámat hozzáadtam a telefonom gyári appjához, így használom. Azóta nem vettem elő a kártyámat. Nem android, hanem ios. Arra nincs gyári alkalmazás? Talàn az lenne a legegyszerűbb.
2021. nov. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Apple walletet használok, de ez rajtad nem segít
2021. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Laylah ***** válasza:
100%
Tavaly otthon felejtettem a pénztárcámat. Sokat vásárolok online, így a kártyaadatokat fejből tudtam, gyorsan, még a kasszához sorolás előtt beállítottam a Simple-t, azóta általában azt használom.
2021. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Google Payt használok, sose volt vele gond, legalább nem kell azon gondolkodni, hogy jól elraktam-e a kártyát és nem-e esett ki.


Viszont te nem használhatod ezt, az OTP nem támogatja a GPayt sajnos, próbáltam is. Én Wise -t használok, minden téren jobb, mint az OTP és persze támogatja a Google Payt is.

2021. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2021. nov. 9. 22:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy csinálj egy Wise vagy Revolut kártyák és add hozzá a Google Payhez. Én Apple Pay-el fizetek és nagyon kényelmes. Nem tudom hogy ugyan úgy működik-e a kettő de a Simple alkalmazás elvileg bonyolult. Ha okos órád is van akkor még kényelmesebb.
2021. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Laylah ***** válasza:
Mi olyan bonyolult a Simple-ben? Bekapcsolni az NFC-t, kiválasztani a bankkártyát és odatartani?
2021. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma kiprobaltam tobb helyen, gond nelkul megy kepernyo feloldasa utan a Simple fizetes.


Alapvetoen a telefonon kikapcsolt lesz az NFC, mert addig lesz nalam tarca, amig az e-papirokat nem vezetik be, ellopas eseten mire feltorik (mar ha egy relative modern telefonon fel tudnak torni egy ujjlenyomatot) letiltatom.

2021. nov. 10. 16:04
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
8: iPhone esetében előveszed fel se kell oldanod, kétszer megnyomod a bekapcsoló gombot és oda érinted. Ehhez képest a Simple elég bonyolult.
2021. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!