Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot használtok...

Katoonene kérdése:

Milyen programot használtok fizetéshez, kupon kártyához?

Figyelt kérdés

Hali


Tegnap otthon hagytam a pénztárám, és eszembe juttatta, hogy legalább 2 éve húzom a mobilfizetes beállítását.


Android+ OTP Mastercard lenne ehhez felhasznalva. Most az OTP Simple és a Google Pay között gondolkozok, de mivel a 0 kilométernél vagyok, más is lehet, ha szerintetek van jobb. Nagy elvarasok nincsenek, maximum annyi, hogy ha valaki ellopja, annyira tudja használni, mint egy bankkartyat.


És ha már belemaszok ebbe, akkor tudnátok valamit ajánlani, ahova az Auchan CCC Brendon stb. Kártyákat fel tudom vinni?


Köszi



2021. nov. 9. 05:51
1 2
 11/14 Laylah ***** válasza:
10.: akkor bárki kezébe kerül a telefonod, kétszer megnyomja a gombot és fizethet a kártyáddal?...
2021. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ha be van kapcsolva az nfc, akkor igazabol eloveszem ujjlenyomattal feloldom, es fizethetek.


Ez se bonyolult, pedig most kezdtem a kerdes kiirasa utan.


Biztos tutin mukodik az iphone telefonon is, de nalam 150 a lelektani hatar a telefonnal, igy sose fogom megtudni.

2021. nov. 27. 16:06
 13/14 anonim ***** válasza:

11


A TouchIDs telefonokon ketszer kell a home gombot megnyomni es kozben felismeri az ujlenyomatod. Amelyik Face IDval rendelkezik ott ketszer a bekapcs gomb es az arcod alapjan beazonosit. Szoval nem barki fizethet.

2021. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Laylah ***** válasza:
Ó, így már érthető, köszi.
2021. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!