Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le állandóan az...

Miért fagy le állandóan az iPhone 11?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem az Apple-től egy vadonat új iPhone 11-et. Eddig androidos voltam, első iPhone-om ez a készülék. Nagyon szeretem, könnyen meg is szoktam az iOS-t. Egy problémám azonban van vele, állandóan megfagy, sokszor percekig tart mire “érzékeli” hogy meg akarom nyitni a Facebookot pl. Ilyenkor sokszor rányomok az alkalmazás ikonjára és nem csinál semmit. Vagy amikor be akarok zárni egy appot és ugye felfele legyintek a kijelzőn ehhez, akkor abban az állapotban lefagy és nem tudok semmit csinálni vele. Ez mitől van? Legfrissebb szoftver van rajta, próbáltam már az újraindítást, nem segített. Olyan sokan dicsérik az iPhone-t pont ezért hogy nem fagy le soha, mint a droidos társai, én is ezért vettem meg, de nem erre számítottam. Ez valami hiba lehet a szoftverben, vagy esetleg a telefonnak van valami baja? Köszönöm ha segítetek 😊

2021. nov. 9. 09:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám üvegfólia nélkül is, de nem hiszem hogy ez okozza.


Gariztasd le. Hibásnak tűnik.

2021. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Írd le a pontos hibajelenséget, csinálj iTunes-sel backup-ot, állítsd vissza, garanciában vidd vissza.
2021. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
hideg van
2021. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Rendben, utána érdeklődök a garanciának, első körben kihez forduljak? Az Apple oldaláról rendeltem de ugye itthon nincs üzletük. Valamelyik hivatalos szervizbe vigyem be? Bocsi hogy tudatlan vagyok csak soha nem intéztem még ilyesmit 😅
2021. nov. 9. 10:42
 15/18 Morzsi007 ***** válasza:
Egy restore (visszaállítás itunes-szal) csinálj mielőtt garanciális javítást, cserét kérsz. 12 év alatt egyszer kellet csinálnom ilyet, a legelső 3G modellnél 2008-ban, mert a telefon működött, viszont fehéren villogot a kijelző, ezt megoldotta a visszaállítás.
2021. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Apple boltokban (pl. Icentre) szokott lenni szerviz, nézd meg az Apple szervizek listáját.

Előtte a visszaállítással lehet próbálkozni hogy hátha megoldja a hibajelenséget, de fontos adatokról mentés mindig és mindenkor legyen.

2021. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget mindenkitől! 😊
2021. nov. 9. 11:26
 18/18 anonim ***** válasza:

hát ha elejétől fogva csinálja akkor a rendszerrel lehet valami. Egy gyári visszaállítást csinálj meg. Számítógépről, iTunes-al visszaállítás.

Illetve a fóliát le kéne szedni, hátha az zavarja meg.

2021. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!