Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont választanátok?

Melyik telefont választanátok?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok és a kzépkategóriában néztem magamnak készülékeket. 2 megtetszett: a Samsung A52s 5 G-je és a Xiaomi Mi 11 Lite 5G telefonja. Eléggé hasonlít egymásra a kettő, illetve mindegyik rendszert szívesen kipróbálnám, de nem tudom melyiket érné meg választani. Ha van más ötletetek, nyugodtan osszátok meg velem.

2021. nov. 10. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
100% Samsung
2021. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én a Xiaomit választanám a hardver miatt, valószínűleg időállóbb lesz.
2021. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Es tuti, hogy a Xiaomi nem hasonlit a Samsungra.


Az elobbi kinai tulajdonban van, az utobbi koreai. Elobbiek hulladekot gyartanak, utobbiak csak ugy gyartatnak Kinaban, hogy a kinaiaknak garantalniuk kell a minoseget.


Mindket markaval van tapasztalatom.

2021. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A52s-t venném több okból is:

1. hosszabb szoftvertámogatás.

2. Megbízhatóbb SoC - a Mi 11 Lite 5g-ben lévő Snapdragon 780g-t valamiért más telefonban nem lehet látni, ráadásul nemrég dobták piacra a telefon új verzióját (11 Lite 5g NE), ami már a Snapdragon 778g-t használja (ugyanazt, mint az A52s meg még egy rakat másik telefon). Szóval a hardver annyira időtálló, hogy már a gyártó is kukázta röpke fél év alatt :D

2021. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Samsung A52
2021. nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a Samsungot
2021. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4.Azért nem csak hogy hosszabb hanem hogy létezik egyáltalán.

A Xiaomi-nál ez nem nagyon jellemző sajna.

A Samsung meg garantál 5 évet.

Kérdező:

Csak Samsung, fölig ha az ember hosszabb távon gondolkozik.

Eléggé lelassult a telefonpiac fejlődése, ha nem lesz valami áttörés belátható időn belül akkor 4-5 évet is elmehet 1-1 telefon, és azért nem mindegy mi az utolsó fő verzió amit megkap.

2021. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!