Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S21-esen van alapból...

Samsung S21-esen van alapból kijelzővédő fólia ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért lenne érdekes a kérdés, mert nem rég a napokban vettem a telenortól egy Samsung S21-es készüléket, de a mai napon a semmitől karcolás van a kijelzőn. Illetve az előlapi kameránál teljesen úgy nézz ki, mintha lenne rajta illetve nincs is síkban az oldalával. Magyarul ránézésre van, de érdekelne mások véleménye is (Gorilla Glassnak egy kabát zsebétől nem kellene karcosnak lennie)

2021. nov. 11. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rajta fólia, akkor látod a szélének a körvonalát. Érezni nem lehet.
2021. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Közben utánanéztem. 21 Ultrán biztosan van, gondolom akkor a többi verzión is.


https://www.youtube.com/watch?v=k3mhDXGRZzM


Már a legelején látni a kamera körül a fólia körvonalát, neked is látnod kell olyat a kijelzőn, ha van rajta fólia.

2021. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egy isten vagy. Akkor jól gondoltam tényleg van rajta. Nagyon megnyugtattál. Isten bizony, ha pesti vagy vendégem vagy valamikor egy sörre, kávéra vagy üdítőre :D
2021. nov. 11. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen van rajta egy gyári plasztik fólia
2021. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!