Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XR megéri még? Mi a...

IPhone XR megéri még? Mi a véleményetek róla? (Akinek volt/van)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy iPhone 6S-em van és több, mint 5 éves és még mindig bírja viszont szeretnék újítani.

iPhone XR-t nézegettem, tetszik, hogy különböző színű és nem is horror áron van.

Akinek volt/van, mondana tapasztalatot róla? Nagyon megköszönném!

Vagy ha nem XR akkor melyiket ajánlanátok a saját véleményetek alapján?



2021. nov. 13. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha méretben ragaszkodsz a 6-7-8 vonalhoz akkor várj pár hónapot ha már eddig ráért, tavasszal jön az SE 3. gen.

Ha nagyobb kijelző kell akkor azért szerintem egy 11 alá már ne menj, az sem egy ökör ára már, jobb mint az XR és minimális az árkülönbség.

2021. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég állították le az XR gyártását, úgyhogy 5-6 évig még biztosan támogatott lesz.

Sőt talán belőle lesz az új SE.

2021. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó telefon az XR, itt van a kezemben. Viszont amikor én vettem, még nem volt 11, most már viszont inkább 11-et javasolnék. Abból kiindulva, hogy a mostani telefonod is régóta van meg, mindenképp! Ha viszont csak az XR fér bele és ez tetszik, akkor csak ajánlani tudom!
2021. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megéri persze.
2021. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!