Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy átlag felhasználónak...

Egy átlag felhasználónak számít, hogy egy mobil milyen felbontasú videót tud készíteni? Nagy különbségek vannak laikusok számára?

Figyelt kérdés

4K@30fps, 1080p@30/60/120fps


Most olyan Samsung mobilt vettem, mivel nem sokat videózom, ami csak 1080p@30fps

videót tud. A többi paramétere remek arra, amire kell. 64 megapixeles kamerája szupi képeket csinál, jó az aksi 6000 mAh.


De igazából számít ez egy átlag felhasználónak?



2021. nov. 13. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag felhasználó úgyis csak a mobilján nézi vissza a videókat, esetleg a számítógép monitorán, szóval ami azt a felbontást tudja az jó. Szerintem.
2021. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sose veszek észre különbséget az 1080p és a 4K videózás között :D

iPhone Xs

2021. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az enyém tud 4k-t de mindi csak 1080-ban veszek fel.

nem vagyok nagy videós, csak néhány rövidke felvételt csinálok fontos dolgokról. nekem bőven elég a kisebb felbontás is.

2021. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az enyém nem tud ekkora felbontást.

Az a helyzet, hogy rajtad kívül senki sem fogja soha megnézni azokat a videókat, csak a helyet foglalja, és az fog gondot okozni, hogyan archiváld őket ha majd sok lesz belőlük.

Nekem speciel már a képekkel is meggyűlik a bajom, kb. a 90 százalékukat 2-3 hetes rendszerességgel törlöm.

2021. nov. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számít, igen. Kis túlzással stúdió minőségű videókat tudsz csinálni egy ilyen telefonnal, ha odafigyelsz valamennyire. Na most egy átlag felhasználó kihasználja e ezt? Kilehet használni, legalábbis én sok eseményt levideózok, vagy távolban lévő barátoknak, rokonoknak is szoktam videókat küldeni. És akkor jól jön. A 4k videó nem tűnik jobbnak semmivel a full HD-nál. Viszont mikor megszoktam, hogy 4k-ban videózok, majd a túl nagy fájlméret miatt visszaváltottam full HD-ra, egyből zavarta a szemem.
2021. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!