Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi számít felhasználói szintű...

Mi számít felhasználói szintű számítógépes tudásnak (elsősorban excel,word)?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 05:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Be tudod kapcsolni, tudsz vele böngészni, fájlokat létrehozni, stb.
2021. febr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a word excel a kérdés, akkor kb hogy tudsz táblázatot készíteni, formázni, képleteket beilleszteni.

A wordnél meg tudsz szöveget szerkeszteni, képet beilleszteni, nem enterekkel állítod ben a bekezdések távolságát, tudsz körlevelet szerkeszteni.

Tudod a referenciákat használni.

Szerintem kb ez a felhasználói szint ezeknél.

2021. febr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
#2 jól írja. Excelnél, azért alapabb függvények használata elvárható. Mondjuk úgy az fkeres szintjéig, kimutatás készítése, hivatkozások, feltételes formázás használata és hasonlók. Word-ben pedig a betűtípus és méret mellett kicsit szofisztikáltabb formázási ismeretek, táblázatok, hasábok beszúrása, tördelés, tagolás, hivatkozások, irodalomjegyzék, tartalomjegyzék és hasonlók automatikus készítése és ilyesmik.
2021. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én se tudom belőni, gondolom cége válogatja. Excelnél szerintem is kimutatásig számít felhasználó szintnek. Olvastam olyan hirdetést, ahol valahogy úgy fogalmaztak, hogy excel magas szintű ismerete. Na, ez tényleg marha tág dolog, lehet náluk a kimutatás is magas, de lehet, hogy elvárják, hoy nagyjából bármit meg tudj csinálni. Szóval szerintem cég függő.
2021. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A magas szint nálam az, amikor egy gyakornok leprogramozott nekünk egy scriptet, hogy csak excel táblát kellett kitöltenünk, és gombnyomásra az excel a táblából különböző forráskódokat generált automatizálás rendszerekhez. Pl. Feliratozást az ipari megjelenítő buttonjaihoz.
2021. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezt várták volna abban a hirdetésben. Ezért mondom, hogy szerintem cég függő, hogy mi a magas és mi a felhasználói szint.
2021. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös: ez már nem programozói szint?
2021. febr. 23. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatjuk úgy is.

Mindenesetre aki már scripteket programoz az excelnél az szerintem magas szintnek számít.

A felhasználói szintre azt ismérelnem ami 2-esben írtam.

2021. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat!
2021. febr. 23. 14:01
 10/11 Farkas999 válasza:

A "felhasználói szintű számítógépes tudás" csak alapokat jelent. Amiről a többiek írnak, az az Office ismeretére vonatkozik.

Ezen a területen viszont nagyon eltérő követelmények lehetnek. Van, ahol egy táblázat szerkesztése már magas szint, van ahol egy VB programozás is csak alapszint.

Szóval, nem igazán lehet tudni, hogy mire gondolt a kiíró :(

2021. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!