Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg olyan fontos, hogy...

Tényleg olyan fontos, hogy okostelefonom legyen? Égő, ha mondjuk 3310-esem lenne? Hova jutunk már.18/F

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
bnőmnek is ilyenje van.ez a te életed,döntsd el te,milyet szeretnél használni.vagy mi a ciki a környezetedben.
2010. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is láttam már főgólya kezében 3410-t éppen a napokban. Nem fontos, hogy okostelód legyen, a régebbiek is jók, ha csak hívni meg sms-ezni akarsz telóról, és pl fb meg hasonló fxságok nem érdekelnek.
2010. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem okos telefonom van, és semmi pénzért ki nem adnám a kezeim közül.

DE ha valakinek csak telefonálásra kell egy készülék akkor semmi értelme súlyos tízezreket rákölteni. Szerintem egyáltalán nem gáz ha valakinek nincs szüksége rá, vagy csak nem érdekli az ilyesmi.


Hozzáteszem, a kevesebbet tudó telefonok sokkal jobban bírják az idő múlását mint a mindennel telepakolt szupertelefonok...

2010. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az okostelefonok inkább hülyetelefonok.Minden sz@rsággal telepakolják, hogy többen vegyék, és az árat meg maxra dobják, hogy a marhák meg is vegyék, és ezzel villogjanak.Az érintőképernyősök sajnos manapság elterjedtek, és ez a gond, mert az már nem telefon!Az egy "mini hülyeszámítógép", akkor inkább már netbook.
2010. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy én 15 éves vagyok.Ebben a korban manapság a legtöbb fiatal okos telefonnal járkál, de én Samsung E250-nel mászkálok, és nem érzem, hogy kéne ennél jobb telefon:)
2010. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem bőven elég, hogy egy két szám ráfér meg valami becsületsértés szerű fényképezője van, de sokkal jobban örülnék valami butábbnak ami sokáig bírja töltés nélkül.
2010. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem azt kérdeztem h ciki-e vagy nem, csupán sokszor lehet tapasztalni hogy aki nem okosteloval járkál, kirohogik vagy olykor máshogy néznek rá (Tudom, ezekkel nem kell foglalkozni) És ugye a kérdés az volt hogy tényleg olyan fontos ez? Nemértem, miért erről itélnek embereket... /Amugy koszi az eddigi értelmes válaszokat/
2010. szept. 4. 17:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Számítástechnikával foglalkozom, meggyőződésem, hogy az okostelefonban rejlő lehetőségeket az okostelefonnal rendelkezők 10 % -a ha kihasználja. Ezek a készülékek nagyon sok mindent tudnának, programokat lehetne rájuk töltögetni, testre szabni, rengeteg képességgel felruházni. Pont emiatt instabilabbak, kezdenek hasonlítani a számítógéphez, időnként újra kell indítani hogy a memória felszabaduljon. stb.

Aki csak telefonálásra, max zenehallgatásra használja, teljesen felesleges. Na, az érintőképernyős telefonokról inkább nem is szólok. Az egyik ismerősöm vett egyet,miért is ne legyen érintőképernyőse, ő az, aki tényleg csak telefonnak használja. Azóta csak szidja, nemsokára el fogja ajándékozni. Ahhoz hogy felhívjon egy számot , sokkal több gombnyomásra van szükség. Kérdeztem ezen nincsenek gyorshívó gombok. Dehohynem mondta, csak előbb megnyomja ezt, aztán ezt, meg ezt, meg ezt, és már nyomhatja is a gyorshívót. Tényleg gyors. :-(

2010. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én ma fogom lecserélni a telefonom nokia 3410-re, de karácsonyra remélhetoleg kapok egy újat.

azért fogom most a nokiát használni, mert azon van snake.. és most otthon vagyok és unatkozom, annál jobb játékot mobilban pedig még nem láttam :) és ez most komoly..

2010. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!