Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is rossz a Messenger?

Másnak is rossz a Messenger?

Figyelt kérdés

Mindig letöltöm az új szoftverfrissitéseket és a messenger is automatikusan frissül mindig.

De lassan már egy hónapja nem küld értesítéseket a messenger, vagyis küldd, de jópár órával utána értesít.

Másnak is van ilyenje? Létezik rá megoldás?



2021. nov. 16. 00:48
A kérdező szavazást indított:
Nekem is ezt csinálja
Nincs ilyen problémám
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor szarakszik, de most épp kivételesen nincs vele baj.
2021. nov. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már régen volt, amikor még jó volt a messenger. Olyan problémám nincs vele mint neked, de minden más van
2021. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Mindig is sz@r volt.
2021. nov. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy egy app, ami régen kiváló volt, a csilliárd dolláros befektetések után hogy lehet ennyire gagyi, kezdetleges, teli bug-okkal.
2021. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt az igazi.

Kezdjük ott, hogy nálam több embernél is van olyan, hogy írok valamit, ő válaszol, de nincs ott a láttam jel(ami jelzi, hogy elolvasta az üzenetet). Másrészt sokszor kidob video chatből csak úgy random. Xar az egész úgy ahogy van. De csak 1-szer csinálnák meg normálisan, utána meg békén hagyják.

2021. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!