Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb feltöltőkárty...

Melyik a legjobb feltöltőkártyás mobilszolgáltató ahol lehet internetezni is nem túl àrazva?

Figyelt kérdés
Számlás nem kell mert nem nagyon szoktam telefonálni. Csak feltöltös érdekel.

2021. nov. 16. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Telekom, Telenor

A voda egy hányadék lett. Én is vodás vagyok, előtte tkomos voltam, hát a vodafone rosszabb mint a pokol. Nem lehet ügyet intézni náluk, Adatot már 1 HÓNAPJA nem enged venni. Trehány banda.


Szerintem vegyél Telekomosat, de a Telenor sem lehet rossz.

2021. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kicsit félreértelmezted a csomagokat. Nem azon műlik, mennyi adat és beszéd van egy csomagban, hogy előfizetéses, vagy feltöltő kártyás, van mindenféle. Ha nem akarsz beszélni, minden szolgáltatónál van olyan csomag, amiben csak internet van.
2021. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!