Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert valik le minden kijelzov...

Miert valik le minden kijelzovedo uvegfolia max 1 honap utan a telefonomrol?

Figyelt kérdés
Volt mar rajta 1000 ftos ultragagyi, meg 8000 ftos gorilla glass is. 3d-s, 4d-s, mindenféle. Tokmindegy, hogy en, vagy szakember teszi fel, a felso sarkoknal egy par het utan egyszeruen elengedi a ragasztast. Sokat gyurom a telot, de a fenyero minimumon van, alkalmazas alig fut rajta. Tulmelegedne a proci es ez miatt valik le a ragaszto? Vagy mi baja lehet? Volt mar rajta vagy 10 fele folia, de mind levalt max 1 honap utan. A telo egy xiaomi redmi note 9 pro.
2021. nov. 18. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Fólia az vacak. 1év után max úgy is érdemes leszedni.


Kijelző védő üveg nekem nem vált még le csak úgy.

Bár a szajomimon gondolom összeszerelés minősége miatt nyáron mindig alálevegősödött télen meg kisimult. Ájfónom sose produkálta. Mindkét szajomim igen.

Párom Honorja szintén soha.

2021. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiamnak samsung, asszonynak huawei van kb 5 éve. Semmi baja a foliamnak. Nekem 1 eves a telefon, eddig kb 10x lett rajta uvegfolia cserelve
2021. nov. 18. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Redmi Note 9 Pro-n Gorilla Glass 5-ös van, nem is kéne rá fólia... Nekem 4-es Gorilla Glass van a telefonomon, 1 db karc nincs rajta 2,5 év használat után. Pedig már le is ejtettem jópárszor.
2021. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly óta van a A Huawei P40 lite-on üvegfólia, semmi baja. Egyetlen kis buborék van rajta, az is csak azért, mert amikor feltettem, aláment egy porszem.
2021. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 Annyiból lassan új telefont lehet venni.


#3 Örülünk neked, de ha egyszer esik rosszul akkor pókhálós lesz hamar az a kijelző. Szerencséd volt. Gorilla Glass erősebb mint a felhelyezhető kijelzővédők, de elsőnek ez törik és felfogja a nagyobb ütéseket. Páromnak már jó párszor mentette meg a telefon kijelzőjét.

Ha te nem használsz az a te dolgod :) Enyémen vannak karcok, franc tudja honnan, mert kijelző védője is volt szinte mindig. GG5 ide vagy oda...

2021. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 A gorilla glass 5 pont abban fejlődött rengeteget, hogy sokkal jobban bírja a leejtést, vannak róla YT videók is, hogy nagyon strapabíró. Ha ennyire nem ragad meg rajta, akkor én nem szórakoznék vele. Amennyiszer már cseréltetett, annyiból már kijön egy komplett új kijelző is, ha esetleg nagyon-nagyon rosszul esne, bár ennek kicsi az esélye.
2021. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!