Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitol van az hogyha a telenono...

Mitol van az hogyha a telenonomat 1-2%-on kikapcsolom (nem merul le), masnap felrakom toltore es azonnal 40-50 %-on lesz?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rossz az akksi.
2021. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akku
2021. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akku
2021. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
miert lenne rossz
2021. nov. 21. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jo.


Esküszöm nem értem megkérdezed mi a baj. Egyértelműen leírjuk hogy ez akksi hiba, erre jön hogy miért lenne rossz.


Tudod mit akkor az a baj hogy jó az akksi

2021. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyorsan feltöltődik az már gyanús, ez éppen annak a jele, hogy az akkumulátor már a végét járja. Ha szerinted nem ez a baj, akkor használd tovább, nekünk mindegy. Azt nem értem, ha te tudod, hogy az akkumulátor nem rossz, akkor miért kérdezed?
2021. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem az akku a rossz, hanem a FET.
2021. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyire régi a telefon és az akku benne?

Ha 3 évesnél öregebb akkor tuti az akku döglött be.

2021. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

azert kerdeztem hogy miert lenne rossz mert nincs amugy semmi baja csak furcsalltam hogy mi a feneert csinalja ezt

eleg regi telefon egyebkent

2021. nov. 27. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilvan tobb hiba is lehet de az esetek 90% ban ha egy akksi regi es tul gyorsan lemerul de tul gyorsan fek is toltheto... az elerte eletciklusanak a veget.


Hogy miert? Mert az akksi elektro kemiai elven mukodik es a benne levol elektrodak es vegyi anyagok idovel "elfaradnak". Es az akksi kapacitasa drasztikusan lecsokken.


Azt meg csak nyilvanvalo ha kisebb lett (toredeke) a kapacitasa akkor hamarabb fel is toltodik de hamarabb le is merul..


Eddig volt egy poharad most van egy gyuszud.. es ezekbol akarsz inni illetve csaprol tolteni. Gondold vegig hogyan alakul az ivas es az utantoltes...

2021. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!