Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen töltökábelt vegyek...

Nikolas Kidman kérdése:

Milyen töltökábelt vegyek ihonhoz ami nem fossa el magát egy éven belül?

Figyelt kérdés

Vettem eredetit, vettem átalakítót(az eddig a legjobb)

Vettem hoco-t ami egy brutális kábel, nem is tört meg, hanem gondolom én a benne lévő azonosító járt le, mert nem mindig engedi tölteni az iphont, csak ha 20 százalék alá merül… már nem azt írja hogy nem támogatott a kiegészítő, hanem simán letiltja.

Ami még érdekesebb hogy ha bedugom a hocot a régi iphon 6-sbe, akkor mindig tökéletesen megindul a töltés. A gyári töltőt és kábelt dugom be(amit nem használok hogy ne nézzen ki úgy mint egy polip 6honap után) azzal mindkettő tökéletesen működik.



2021. nov. 21. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz a kábelekkel? :D

Nálam sok évet kibírnak....

MFi minősítéssel ellátott kábelt keress, amiatt nem fog ugatni az iPhone. (MFi - Made For iPhone)

az ilyen fonott kábelek egész sokáig szokták bírni

[link]


A telefon csatlakozóját is néha takarítsd ki egy fogpiszkálóval!

2021. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy ilyesmit használok vagy 2 éve. A dugó része azóta benne van.

A kocsiba is vettem egy kábelt, nem szokott leesni, pedig eleinte tartottam tőle.

[link]

2021. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hocoból nekem 2 van, már a 2. telefont töltöm vele. Minden egyéb szarrá ment egy lidlis silvercrest kivételével - apple sajátja 3 hónapig húzta (mármint a szigetelés), az új telefonét ki se bontottam.


Meg van 2 ikeás vezeték nélkülim

2021. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tescóban is vettem egy kábelt, annak sincs semmi baja. Gondolom úgy lehet ez hogy van azonosítója a kabelnek, és megvan mennyit lehet tölteni vele. A gyári kábel egész sokáig bírta, kb 2 évig, de rendszeren újra kellett szigszallagoznom.

Azzal nem volt gond soha. Amikor már lógtak a belei, és eltört a kábel, akkor meg forrasztottam.

Vettem 500 forintos kínait egyszer mert mentem valahova és lemerült a telefon muszáj volt. Egyszer töltöttem fel vele a telefont. Utána soha. Nem lett megtörve.

Gondolom egy toltesre kapott engedélyt.

A legjobb eddig az átalakító, Micro usbről lightningra, a conradban vettem, azzal semmi baj. Azt leszámítva hogy lejár róla a burkolat. De működik.az van a kocsiban.

2021. nov. 22. 07:17
 5/6 A kérdező kommentje:

Na ilyen van a kocsiban, asszem még 5k-ért vettem.

Most nézem ki gyártotta,

Apple :D


[link]


Szoval mfi -t keressek? Hol találok én olyat?

2021. nov. 22. 07:29
 6/6 A kérdező kommentje:

Szoktam takarítani a csatlakozót, tudom mi van. Lakatos vagyok, a mágneses csatlakozó, ha a telefonon van, akkor nálam osszeszedné a vasport.

Már a hangszórókhoz is tettem egy papirzsepit a telo és a tok köze.


A hocoval sem az a baj hogy megtört! A régi telefont addig toltote

Amíg nem kapcsoltam be rajta a WiFi-t!

Amúgy a hoco mfi minősített?

2021. nov. 22. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!