Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van sok vélemény a...

Miért van sok vélemény a Motorola moto telefonok ellen?

Figyelt kérdés

Bárkit kérdeztem róluk,inkább passzolnák ezt a márkát..pedig neten utánanéztem és elég jó telefonok szerintem.

Cool aku,főleg a g60-nál,szuper képek...nagy tárhely. stb

Akkor mégis mi baj van vele? Az,hogy indiai termék?! :))



2021. nov. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Kínai termék. Egészen pontosan Lenovo tulajdona már.


Tudása meg véleményes. Kivonult mindenhonnan, tetszhalott állapotba került, nem ment jól a szekér, megvették a név használatának jogát a Kínaiak, most a nevet feltámasztják.


Amolyan Nokia féle sztori.


Sokadik N+1 Kínai termék. Unalmas.

Ha tetszik vedd meg..


Legalább jack van rajta, de majd kikopik mindenhonnan :(

2021. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem Motorola telefon van sőt 3 gyerekemnek is az van .de én nem másokat kérdeztem meg hogy milyen telefonom legyen .

Szeretnél ilyen telefont akkor vedd meg .nekem egy Motorola one Vision telefonom ,nagyfiamnak G8 ,másik fiamnak g30 lányomnak g50 Motorola van

Igaz én nem is Magyarországon lakom.

2021. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarországra nem rég óta kezdték újra bevezetni a márkát, előtte csak magán vagy szürke importban lehetett hozzájutni... Aki akart.


Ez csak a Mobil üzletág.


Mennyire lesz sikeres nem tudni.

2021. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan 5 éve német amazon.de vettük a Lenovo telefonom mert Magyarországon nem lehetett kapni az telefon 4 évet ki bírt és az utódja lett Motorola.
2021. nov. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Teju válasza:
Mert rossz. Nincs két hetes,de nem reagál a parancsokra. Hiába nyomom, simogatom, semmi...
2022. szept. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!